Kviečiame išbandyti naujas duomenų bazes

2023-02-14
< Grįžti

Kviečiame išbandyti šias testuojamas duomenų bazes:

1. APA PsycInfo (iki 2023-03-02) – parengta Amerikos psichologų asociacijos (APA), yra išsamiausias mokslinės literatūros šaltinis psichologijos ir psichinės sveikatos srityje. Jame yra daugiau nei 5 milijonai žurnalų straipsnių, knygų, knygų skyrių ir psichologijos bei susijusių disciplinų disertacijų įrašų ir santraukų, datuojamų 1597 m.

2. APA PsycBooks (iki 2023-03-02) – PsycBooks duomenų bazėje yra daugiau nei 65 000 skyrių PDF formatu iš daugiau nei 4 000 knygų, išleistų APA (American Psychological Association) ir kitų žinomų leidyklų, ir kelių tomų enciklopedijų serija APA Handbooks in Psychology. Jame taip pat yra daugiau nei 2800 klasikinių istorinės reikšmės psichologijos darbų, suskaitmeninta APA/Oxford University Press Encyclopedia of Psychology ir serija APA Handbooks in Psychology.

3. APA PsycTests (iki 2023-03-02) – duomenų bazė suteikia prieigą prie tūkstančių faktinių testavimo priemonių, iš kurių daugumą galima nedelsiant atsisiųsti ir naudoti mokymo bei tyrimų metu. Duomenų bazėje indeksuojami įvairūs testų tipai ir instrumentai, įskaitant gabumų testus, asmenybės skales ir pažinimo veikimo priemones.

4. Veterinary Science (iki 2023-03-31) – veterinarinė duomenų bazė, viso teksto mokslinių žurnalų ir žurnalų, skirtų visiems gyvūnų sveikatos aspektams, rinkinys. Duomenų bazė suteikia prieigą prie gyvūnų ligų ir traumų prevencijos, kontrolės, diagnostikos ir gydymo tyrimų. Ji apima temas, susijusias su visais gyvūnų sveikatos priežiūros aspektais, įskaitant: gyvūnų patologiją ir parazitologiją, veterinarinę medicininę priežiūrą ir praktiką, anatomiją ir fiziologiją, mažų ir didelių gyvūnų priežiūrą, mitybą, diagnostiką, gyvūnų reprodukciją ir veisimą.