LSMU alumnai bendruomenei dovanojo „Menas gyventi dinamiškose šiuolaikinėse gyvenimo sąlygose” dirbtuves

2024-06-10
< Grįžti

Gegužės 13-17 dienomis Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) tradiciškai vyko kultūros savaitė, skirta sutelkti Universiteto bendruomenę, pakviesti ją išeiti iš rutinos bei įsitraukti į kultūrinės edukacijos veiklas.

LSMU alumnai bendruomenei dovanojo net dvi dienas trukusį interaktyvių dirbtuvių ciklą „Menas gyventi dinamiškose šiuolaikinėse gyvenimo sąlygose”. Jo metu apžvelgtos aštuonios skirtingos meno gyventi sferos.

„LSMU alumnai yra didelė ir reikšminga Universiteto dalis. Absolventai, įgiję diplomą, nenutraukia ryšio su Universitetu, tačiau santykis su organizacija pasikeičia. Alumnai tampa mūsų partneriais, patarėjais, jaunosios kartos studentų mentoriais, jie dalijasi savo ekspertinėmis žiniomis, įsitraukia į įvairius projektus bei iniciatyvas. Šis prasmingas bendradarbiavimas prisideda prie strateginių Universiteto tikslų įgyvendinimo“, – sakė renginio organizatorė.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų alumnams dovanojusiems savo laiką ir žinias mūsų Universiteto bendruomenei: dr. Birutei Bartkevičiūtė, Laurai Digrytei-Šertvytienei, Godai Martinkutei,   Ugnei Nedzinskaitei, doc. dr. Gintarei Zakarienei, Robertui Jakimoniui, Pauliui Gradeckui, doc. Tomui Bukauskui ir Ingai Matulytei

Plačiau apie LSMU kultūros savaitę skaitykite čia.