Kurk savo karjerą

Karjeros planavimas gali būti tikras kūrybos procesas, kurio metu išreiškiame save. Šio proceso metu priimami sprendimai yra vieni svarbiausių gyvenime, kadangi jie neišvengiamai paliečia daugelį gyvenimo sričių: šeimą, laisvalaikį, pajamas, savirealizaciją ir t.t.  Nors karjeros planavimo kompetencijos ugdomos dar mokyklose, neretai pristingame tam tikrų žinių ar gebėjimų, užtikrinančių sąmoningą ir savarankišką sprendimų priėmimą.

Puiku, jog studijų metu galime toliau tobulėti ir atsakingai kurti savo unikalią karjerą!

Sužinok, ko nežinai. Parsisiųsk karjeros planavimo kompetencijų ratą ir įsivertink savo Karjeros planavimo žinias bei įgūdžius, o kompetencijų ratas padės pamatyti bendrą vaizdą – stipriąsias ir tobulintinas dalis. Būk sau sąžiningas.

Karjeros planavimo kompetencijų ratas GM

O ką daryti toliau? Tobulėti! Tai gali atlikti dviem keliais:

Pasitark su specialistu. Registruokis individualiai karjeros konsultacijai – tai padės sparčiau tobulėti ir jaustis tvirčiau. Kartu analizuoti atliekamas užduotis, rasti vertingos informacijos, įveikti kilusius sunkumus.

Tobulėk savarankiškai. Individualiam žinių gilinimui ir kompetencijų tobulinimui mes padovanosime literatūros (knyga ir užduočių bukletus). Štai viena užduotis savarankiškam darbui:

 

BŪK MATOMAS

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Karjeros centras siekdamas skatinti studentų ir absolventų įsidarbinimą, pagal specialybę, siūlo jums teikti savo asmens duomenis susijusius su įsidarbinimu.
Jeigu LSMU Karjeros centrą pasieks darbo skelbimas tinkantis jums, pagal jūsų nurodytus duomenis, informuosime jus asmeniškai.
Jūsų duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims, be jūsų atskiro sutikimo.

Duomenų pateikimas

Rekomendacijos

Pasinaudok žemiau pateiktomis rekomendacijomis bei šablonais ir tinkamai pasiruoškite darbo pokalbiui. O gal planuoji tęsti studijas toliau? Pasinaudok rekomendacijomis ir tinkamai pasiruošk motyvaciniam pokalbiui.

Kandidatui – tai priemonė apibendrintai  prisistatyti:

  • kas Tu esi: kvalifikacija, kompetencijos, patirtis, pasiekimai;
  • ko sieki: darbo ir karjeros tikslai;
  • kuo būsi naudingas: ką gebėsi atlikti ir kokias problemas spręsti organizacijoje.

Rekomendacija

CV šablonas

Daugiau CV dizaino galimybių galite rasti čia.

Tai galimybė teigiamai prisistatyti, pademonstruoti žinias apie organizaciją, išreikšti savo entuziazmą ir siekius: kodėl domina būtent ši organizacija, pozicija, veikla. Tai galimybė motyvuotai veikti, kad būtum atrinktas tolimesniam procesui.

Rekomendacija motyvacinio laiško rašymui

Motyvacinio laiško pavyzdys

Kada rekomendacija gali būti naudinga?

Dalyvaujant motyvaciniame pokalbyje stojant į rezidentūros, magistrantūros studijas, aplikuojant į norimą darbo poziciją. Kitose karjeros etapuose, kuomet reikia išsiskirti iš konkurentų ir įrodyti savo tinkamumą pretenduojamai pozicijai.

 

Rekomendacija

Kreipimosi laiškas yra siunčiamas, kai Jūs kandidatuojate siųsdami savo CV bei motyvacinį laišką prisegtus prie elektroninio laiško.

 

Kreipimosi laiško pavyzdys

Siunčiamas darbdaviui, norint padėkoti už praėjusį pokalbį. Jis ne tik išskiria Jus iš konkurentų tarpo, tačiau taip dar kartą atkreipsite darbdavio dėmesį į Jus.

Rekomendacija padėkos laiškui rašyti

Padėkos laiško pavyzdys

Klausimai, užduodami darbo pokalbio metu, yra skirti išsiaiškinti ir nuspręsti, ar state tinkamas siūlomai pozicijai, ar tinkate į komandą, ar vertybės dera prie organizacijos vertybių.

 

Rekomendacijos

Motyvacinis laiškas reikalingas norint stoti į rezidentūros ir į kai kurias magistrantūros studijų programas.

 

Reikia grįžtamojo ryšio?

Nori, kad peržiūrėtume ir suteiktume grįžtamąjį ryšį apie Tavo darbo paieškos dokumentus ar Motyvacinį laišką studijoms (jų stipriąsias ir tobulintinas puses)? Prieš pateikiant jį potencialiems darbdaviams bei Motyvacinio pokalbio komisijai, atsiųsk mums įvertinimui ir gauk individualias rekomendacijas savo motyvaciniam laiškui tobulinti! O jeigu nežinai nuo ko pradėti, kyla karjeros ar dokumentų sunkumų, užsiregistruok individualiai konsultacijai.

Registracijos forma