2003 m. Radiologijos klinikos Branduolinės medicinos skyriaus darbuotojų iniciatyva Kaune pirmą kartą Lietuvoje surengti tarptautiniai TATENA kursai. 2006 metais, Radiologijos klinikos darbuotojų iniciatyva Kaune įvyko 1-as Baltijos šalių radiologų kongresas ir 2018 m. (spalio 5-6 d.) vyks 7-asis Baltijos šalių radiologų kongresas Kaune.
Klinikoje dažnai vieši kolegos iš užsienio – JAV, Prancūzijos, Danijos, Švedijos, kurie dalyvauja baigiamuosiuose rezidentūros egzaminuose, ginant disertacijas, teikiant konsultacinę ir diagnostinę pagalbą. Klinikos gydytojai dažnai tobulinasi Lietuvoje ir užsienyje vykstančiuose seminaruose, konferencijose bei įvairios trukmės stažuotėse. Pastaraisiais metais Radiologijos klinikos gydytojai ir rezidentai tobulino savo radiologijos žinias, įsisavino naujas diagnostinių tyrimų metodikas ilgalaikėse (2-6 mėn. trukmės) stažuotėse įvairiuose pripažintuose užsienio šalių moksliniuose centruose: Ženevoje (Šveicarija), Londone (D.Britanija), Turku (Suomija), Bolonija (Italija), Grenoblis (Prancūzija), Barselona (Ispanija) ir kitur.
Klinikoje radiologiją studijuoja studentai, gydytojai rezidentai, besitobulinantys gydytojai radiologai, doktorantai, radiologijos technologai. Radiologijos klinika yra patvirtinusi ar atnaujinusi 17 gydytojų tobulinimo programų, kuriose gali tobulintis ir studijuoti ne tik gydytojai radiologai bet ir kitų specialybių gydytojai. Radiologijos klinika atnaujino ir patvirtino naują radiologijos rezidentūros programą (akredituota Europos Sąjungoje). LSMU doktorantai nuolat aktyviai renkasi Radiologijos klinikoje vykdomas 3 pasirenkamasias doktorantūros studijų programas. Radiologijos klinikoje studijas vykdo įvairių kursų bei modulių (“Kvėpavimo”, “Onkologijos ir hematologijos”, “Judėjimo sistemos”, “Neuro mokslų” irk t) medicinos fakulteto studentai, bendrosios bei specialiosios radiologijos kursą išklauso bei įsisavina Odontologijos fakulteto, odontologijos ir burnos higienos specialybių studentai.
2002-2017 m. klinikoje apginta 20 mokslo daktarų disertacijos neuroradiologijos,pilvo radiologijos, branduolinės medicinos, torakalinės radiologijos ir kitomis temomis.Radiologijos klinikops darbuotojų paruoštas ir išleistas pirmasis Lietuvoje “Radiologijos pagrindų” vadovėlis (2005 m), papildytas “Radiologijos pagrindų” leidimas (2013 m), pradėtos ruošti ir atskirų anatominių sričių patologinių pakitimų radiologinių tyrimų mokomosios – metodinės priemonės.
Pedagoginį darbą klinikoje dirba 5 profesoriai (A.Basevičius, S.Lukoševičius, E.Monastyreckienė, I.Kulakienė, R.Gleiznienė), 17 medicinos daktarų (iš jų 5 docentai) ir 19 asistentų. Kiekvienais metais Radiologijos klinikos darbuotojai išspausdina virš 80 mokslinių straipsnių (iš kurių apie 10 straipsnių leidiniuose su ISI koeficientų) Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose bei pristato virš 150 mokslinių pranešimų įvairiuose Lietuvos ir užsienio moksliniuose renginiuose. Radiologijos klinikos gydytojai nuolat dalyvauja multidisciplininiuose pacientų aptarimuose su įvairiomis profilinėmis LSMU klinikomis, kaip antai – Onkologijos ir hematologijos, Chirurgijos, Gastroenterologijos, Patologinės anatomijos ir kitomis.
Ruošiami ir nauji moksliniai darbai. Įgyvendinama Radiologijos klinikos mokslo kryptis: “Radiologinių tyrimo metodų optimizavimas ankstyvų onkologinių ligų atvejais bei vertinant proceso išplitimą”. Radiologijos klinika, kaip partneris dalyvauja įvairiuose “kietuose” ir “minkštuose” moksliniuose projektuose su įvairiomis LSMU klinikomis (Kardiologijos, Pulmonologijos ir imunologijos, Neurologijos, Neurochirurgijios, Onkologijos – Hematologijos, Gastroenterologijos irk t), kitais parneriais (UAB “Inta”, :”Ortho Baltic”, LSMU Veterinarijos akademija, LSU, KTU, VGTU).
Klinikoje šiuo metų studijas vykdo 18 Radiologijos klinikos doktorantų, besigilinančių į kepenų, kasos, žarnyno, veido srities, galvos smegenų, kraujagyslių ir kitų pakitimų tyrimų įvairiais šiuolaikiniais radiologiniais metodais galimybes. Radiologijos klinikoje veikia studentų mokslinės draugijos (SMD) Radiologijos būrelis, kuriame mokslinius darbus ruošia ir tobulinasi daugiau kaip 200 LSMU studentų.Radiologijos klinikos gydytojai radiologai dirba nuolatinėse SAM komisijose, atlieka ekspertizes, vykdo kita organizacinę – metodinę veiklą.
MATRA projekto, kuriame, kaip ir daugelyje kitų, dalyvauja Radiologijos klinika, partneriai užsienyje: Nyderlandų Metrologijos ir Technologijos institutas bei partneriai, Švedijos (Geteborgo, Upsalos ir Stokholmo), Danijos (Viborgo), Latvijos (Rygos), Estijos (Talino, Tartu), Prancūzijos (Paryžiaus ir Grenoblio), Šveicarijos (Ženevos) ir kitų užsienio šalių radiologijos skyrių mokslininkai. Radiologijos klinikos patyrę gydytojai radiologai nuolat vykdo apmokymus gydytojams iš Kazachstano bei vyksta į tikslines mokslines- klinikines išvykas padedant kelti Kazachstano gydytojų radiologų mokslinį klinikinį lygį. Tokie vizitai atliekami Astanos (Kazachstanas) National Medical Holding bazėje.
Klinikos gydytojai yra įvairįų Europos ir pasaulio radiologinių draugijų – ESR (bendrosios radiologijos), ESNR (neuroradiologijos), ESGAR (gastroabdominalinės radiologijos), ESUR (urogenitalinės radiologijos), AURE (universitetinių radiologų), ESMRMB (magnetinio rezonanso), EANM (branduolinės medicinos), ESTI (krūtinės ląstos radiologijos), RSNA (Šiaurės Amerikos radiologų) ir kt. nariai. Radiologijos klinika yra Kauno krašto radiologų draugijos (šiuo metu vienijančios 140 narių) bazė. Net 15 Radiologijos klinikos mokslininkai radiologai yra LRA (Lietuvos radiologų asociacijos) Tarybos nariai.