Akademinis judumas

Studijuojančiųjų judumas apima studento studijas ar praktiką kitoje aukštojoje mokykloje

 

Universitetai-partneriai
240
Galimybė išvykti į
49 šalis
Studijų trukmė
2-12 mėn.

Akademinio judumo programos

Erasmus+ studijos

Erasmus+ padeda organizuoti studentų ir doktorantų mainus tarp šalių dalyvaujančių Erasmus+ programoje.

Studijuodami užsienyje pagal programą  galite tobulinti savo bendravimo, užsienio kalbų ir ryšių su kitomis kultūromis įgūdžius bei įgyti socialinių emocinių įgūdžių, kuriuos labai vertina būsimi darbdaviai.

Erasmus+ praktika

Erasmus+ programa praktikai sudaro sąlygas Europos šalių studentams stažuotis atliekant profesinę praktiką kitos Europos šalies, dalyvaujančios Erasmus+ programoje, universitete, ligoninėje, vaistinėje ar kitoje įstaigoje.

Erasmus+ praktika suteikia studentams galimybę ne tik gilinti profesines žinias ar įgyti praktinių įgūdžių, bet ir lavinti užsienio kalbą bei susipažinti su naujomis kultūromis ir žmonėmis.

Mišriosios intensyvios programos

Tai yra trumpos ir intensyvios programos, kuriose taikomi inovaciniai mokymosi ir mokymo metodai, įskaitant bendradarbiavimą internetu.

Šios programos gali apimti uždavinių sprendimu grindžiamą mokymąsi, kai tarpvalstybinės ir tarpdalykinės grupės bendradarbiaudamos sprendžia uždavinius.

Erasmus dienos 2024

Ar kada svajojai pamatyti kaip mokosi Prancūzijos, Portugalijos, Turkijos ar kt. šalių  studentai? O galbūt norėtum pats pabuvoti Italijos ligoninės operacinėje? Ar svajoji atlikti praktiką žirgyne Vokietijoje? O gal tave vilioja ir kelionės galimybės? Jei į nors vieną klausimą atsakei taip, nedvejok ir ateik! 

Plačiau

KITOS AKADEMINIO JUDUMO PROGRAMOS 

LiMSA yra nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija, vienijanti Vilniaus ir Kauno biomedicinos studentus. Asociacija siekia atstovauti būsimų sveikatos priežiūros profesionalų nuomonei ir užtikrinti įvairiapusį jų išsilavinimą.  

Nuo 1991 m. LiMSA priklauso International Federation of Medical Students’ Associations (IFMSA), jungiančiai daugiau nei 1.3 milijono biomedicinos studentų iš 130 šalių. LiMSA suteikia išskirtines tarptautinio bendradarbiavimo ir mainų galimybes daugiau nei 50 šalių 6-iuose pasaulio regionuose. Daugiau apie narystę LiMSA ir tarptautinių mainų galimybes: https://limsa.lt/   

Valstybinės stipendijos dalinėms studijoms, kalbų ir kultūros vasaros kursams: https://stipendijos.lt/galimybes/ 

Plačiau: https://limsa.lt/mainai/ 

  • Nacionalinės stipendijų programos išvykstantiems studentams

Parama Lietuvos mokslo ir studijų institucijų magistrantūros ir doktorantūros studijų studentų dalinėms studijoms tarptautinį pripažinimą pelniusiuose užsienio valstybių universitetuose.

Apie projektą, finansinę paramą, reikalavimus kandidatams, paraiškų teikimą ir konkurso eigą  skaitykite plačiau.

  • Tarptautinėms praktikos lituanistinio švietimo įstaigose

Apie veiklą, siūlomas praktikos vietas, finansavimą, reikalavimus kandidatams, paraiškų teikimą ir konkurso eigą skaitykite plačiau.  

  • Valstybinės stipendijos užsienio studentams

Daugiau informacijos apie užsienio šalių vyriausybių skiriamas valstybines stipendijas užsienio studentams rasite čia.

  • Nacionalinės stipendijų programos atvykstantiems studentams 

Jos skirtos įvairių studijų sričių ir pakopų studentų iš užsienio aukštojo mokslo institucijų studijoms Lietuvos aukštojo mokslo ir studijų institucijose. 

Siūlomos šios nacionalinės stipendijų programos: