Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninė

Nuo 2020-ųjų rugsėjo, susijungus Kauno klinikinei ligoninei ir Respublikinei Kauno ligoninei, duris oficialiai atvėrė nauja gydymo įstaiga – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Kauno ligoninė.

Tai – viena didžiausių Lietuvoje, daugiafunkcė, teikianti stacionaro ir ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugas įstaiga.

LSMU Kauno ligoninėje būtinąją ir planinę pagalbą teikia aukščiausios kvalifikacijos gydytojai ir slaugytojai, konsultacijų poliklinikoje konsultuoja bei tolesniam gydymui siunčia patyrę antrinio ir tretinio lygių specialistai konsultantai. Viena didžiausių Lietuvoje, daugiafunkcė, teikianti stacionaro ir ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugas įstaiga. LSMU Kauno ligoninėje būtinąją ir planinę pagalbą teikia aukščiausios kvalifikacijos gydytojai ir slaugytojai, konsultacijų poliklinikoje konsultuoja bei tolesniam gydymui siunčia patyrę antrinio ir tretinio lygių specialistai konsultantai.

Įstaigoje dirba 868 gydytojai (769 gydytojai ir 99 gydytojai rezidentai) ir 1051 slaugytos specialistų.

Vidutiniškai per metus pacientams suteikiamos beveik 800 tūkst. įvairaus pobūdžio paslaugų. 250 tūkst. ambulatorinių konsultacijų, beveik 14 tūkst. atlikta operacijų, apsilankė daugiau kaip 400 tūkst. pacientų.

kontaktai

LSMU Kauno ligoninė
(8 37) 306 000 info@kaunoligonine.lt
Josvainių g. 2, LT-47144, Kaunas
Plačiau