Priėmimas

< Grįžti
Atvyk į stovyklą ir patirk LSMU studijas!
2023 06 27-29 d.
Daugiau informacijos

studijos LSMU: kodėl verta?

Išskirtinės studijų galimybės

 • Tik LSMU 8 studijų programos dėstomos unikaliu integruoto probleminio mokymo metodu, o studijos vyksta ciklais (moduliais).
 • Medicinos studijų programa garsėja pažangiais mokymo metodais.
 • Žiniomis ir praktine patirtimi dalijasi įvairių sričių autoritetai, pacientus gydantys praktikai bei mokslininkai.
 • Ugdomi stiprūs komandinio darbo įgūdžiai.
 • Veikia hibridinio mokymo auditorijos, medicininės ir veterinarinės medicinos simuliacijos centrai.
 • LSMU biblioteka – itin draugiška studentams ir dirba 24 val. per parą.

Puikus praktinis parengimas – vienas didžiausių studijų LSMU privalumų

 • Daugybė praktikos valandų – Kauno klinikose, LSMU vaistinėje, Universiteto smulkiųjų ir stambiųjų gyvūnų klinikose, veterinarijos klinikose, mokomosiose laboratorijose, pažangiose įmonėse.
 • Jau nuo 1 kurso galima rinktis papildomas praktikas.

Daugiakultūrė aplinka

 • LSMU – vienas tarptautiškiausių universitetų Lietuvoje, mokomasi daugiakultūrėje aplinkoje, o stažuotėms ir praktikai galima rinktis geriausius Europos universitetus.
 • Itin geros įsidarbinimo galimybės – LSMU absolventai itin paklausūs darbo rinkoje: per pirmuosius metus baigus įsidarbina apie 80 proc. bakalaurų, beveik 90 proc. magistrų.

Platus profesinės veiklos laukas

 • Profesinę karjerą galima plėtoti norima kryptimi – mokslo, praktikos, verslo.
 • Baigus medicinos studijas galima rinktis apie 70 subspecializacijų; farmacijos absolventai – ne tik vaistininkai, bet ir mokslininkai, dirba ir vaistų gamybos įmonėse.

Aktyvus laisvalaikis

 • Veikia stipri studentų atstovybė, aktyviai ginami studentų interesai.
 • Itin plačios visuomeninės, meno, sporto, laisvalaikio veiklos.

Studijų programos

Vientisosios studijos

Vientisosios studijos apima dvi pirmąsias (pirmąją ir antrąją) studijų pakopas. Vientisųjų studijų apimtis yra ne mažesnė kaip 300 kreditų ir ne didesnė kaip 360 kreditų. Nuolatinės formos studijų trukmė siekia 5–6 metus. Baigus studijas, suteikiamas magistro kvalifikacinis laipsnis. Kartu su kvalifikaciniu laipsniu gali būti suteikiama kvalifikacija. Universitete vykdomos Farmacijos, Medicinos, Odontologijos ir Veterinarinės medicinos vientisosios studijos.

Skaityti daugiau

Bakalauro studijos

Pirmosios pakopos universitetinės studijos suteikia atitinkamos studijų krypties bakalauro laipsnį arba bakalauro laipsnį ir profesinę kvalifikaciją.

Platus studijų programų pasirinkimas, unikalūs mokymo metodai, stiprus praktinis parengimas.

Skaityti daugiau

Magistrantūros studijos

Antrosios pakopos (magistrantūros) studijų programos skiriamos pasirengti savarankiškam mokslo (meno) darbui arba kitam darbui, kurį atlikti reikia mokslo žinių ir analitinių gebėjimų. Baigus magistrantūros studijų programas, įgyjamas atitinkamos studijų krypties magistro laipsnis arba magistro laipsnis ir kvalifikacija.

Magistro studijas LSMU galima rinktis iš plataus spektro studijų programų, tarp jų – jungtinės su kitais universitetais. Kai kurias studijų programas galima derinti su darbu, taip pat dalis studijų vyksta nuotoline forma.

Skaityti daugiau

Doktorantūros studijos

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto doktorantūros tikslas – rengti gamtos, medicinos ir sveikatos bei žemės ūkio mokslų sričių aukščiausiosios kompetencijos mokslininkus, vykdyti mokslinius tyrimus, skirtus žmonių ir gyvūnų sveikatinimui, patologinių procesų patogenezei analizuoti, ligų priežastims, jų profilaktikai, gydymo ir reabilitacijos mokslu pagrįstiems metodams kurti ir taikyti siekiant išsaugoti bei stiprinti žmonių ir gyvūnų sveikatą bei gerovę.

Skaityti daugiau

Rezidentūra

Į rezidentūros studijas asmenys priimami konkurso būdu. Priėmimo į studijas tvarką, konkursinio balo sudarymo principus bei kitus kriterijus universitetas skelbia priėmimo taisyklėse, kiekvienų metų pavasarį tvirtinamose Lietuvos sveikatos mokslų universiteto senate. Konkursas yra viešas ir vyksta atskirai į kiekvieną rezidentūros studijų programą dviem etapais (pagrindinis ir papildomas). Papildomas etapas yra organizuojamas tik likus laisvų vietų po pagrindinio priėmimo.

Skaityti daugiau

Studijos anglų kalba

Universitetas vykdo 19 studijų programų, kurios dėstomos anglų kalba.

Skaityti daugiau

Papildomos studijos

Papildomosios studijos – studijos, kurių metu studijuojami pirmosios pakopos (bakalauro) studijų dalykai, kurie yra būtini tam, kad asmuo turėtų pakankamai žinių ir gebėjimų,
reikalingų atitinkamos krypties antrosios pakopos (magistrantūros) studijoms.

Baigus papildomąsias studijas yra išduodamas studijų pažymėjimas apie išklausytus dalykus ir surinktus kreditus.

Skaityti daugiau

Gretutinės studijos

Visuomenės sveikatos fakulteto studentams atsivėrė nauja karjeros galimybė – papildomos, kvalifikaciją praplečiančios gretutinės Informatikos sistemų studijos.

Pirmosios pakopos Visuomenės sveikatos ir Sveikatos psichologijos studijų programų studentai gali rinktis Vytauto Didžiojo universitete (VDU) vyksiančias laipsnio nesuteikiančias studijas, kurių metu mokysis programavimo, įgis duomenų stebėsenos ir analitikos įgūdžių.

Skaityti daugiau

kainos

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) 2023 metų priėmimo metinės studijų kainos.

apie bendrabučius

LSMU studentai turi galimybę apsigyventi viename iš universitetui priklausančių bendrabučių. Bendrabučiai įsikūrę strategiškai patogiose vietose, netoli nuo universiteto padalinių, šalia yra autobusų ir troleibusų stotelės, parduotuvės bei įvairios pramogų vietos.

Kontaktai

Reikia daugiau informacijos?
Susisiekite su mumis. Papasakosime apie studijų programas, jų skirtumus, supažindinsime detaliau su galimybėmis.
LSMU Naujienlaiškis