Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Veterinarinė klinika

Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika yra LSMU VA VF padalinys.

Savo veiklą pradėjusi 1996 m., veterinarinė klinika išaugo ir tapo aukščiausio lygio veterinarinės medicinos kompetencijų centru, kuriame vykdomos studijos, mokslas ir klinikinė veikla.

Veterinarinė klinika įsikūrusi LSMU Veterinarijos akademijoje. Tai viena pažangiausių Lietuvoje ligų diagnostikos galimybes turinti smulkiųjų gyvūnų veterinarinė klinika-ligoninė.

Veterinarinė klinika socialiniuose tinkluose

Sekite mus

VETERINARINĖ KLINIKA – veiklos tikslai

  • Teikti išskirtinės kokybės kvalifikuotą gyvūnų sveikatos priežiūrą, integruojant Universitete sukauptą veterinarijos mokslo, studijų ir klinikinės praktikos bei žmogiškųjų išteklių potencialą.
  • Ugdyti ambicingus, nuolat tobulėjančius studentus, rezidentus ir veterinarijos specialistus.
  • Bendradarbiauti su nacionalinėmis ir tarptautinėmis institucijomis.
  • Diegti ir taikyti naujausią gyvūnų ligų diagnostiką ir gydymą bei vykdyti visuomenės švietimą.
L.Kriauceliuno smulkių gyvūnų veterinarinė klinika

 

Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinikoje taikomi naujausiomis technologijomis paremti diagnostikos ir gydymo metodai, atliekamos sudėtingos operacijos ir procedūros, perduodama mokslu pagrįsta patirtis studentams, rezidentams ir veterinarijos specialistams. Klinikoje dirba 28 aukščiausio lygio veterinarijos gydytojai specialistai, 11 veterinarijos gydytojų rezidentų, 17 veterinarijos gydytojo asistentų.

Visą parą veikiančioje Smulkiųjų gyvūnų klinikoje teikiamos skubios pagalbos bei planinės ambulatorinės ir stacionaro paslaugos, veikia moderni veterinarijos laboratorija ir veterinarijos vaistinė. Kasmet gydoma apie 12 000 gyvūnų (daugiau kaip 1000 stacionare).

b
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika
Tilžės g. 18, LT-47181 Kaunas
+370 620 78353 gyvunu.klinika@lsmu.lt
Tilžės g. 18, LT-47181 Kaunas
Plačiau