Vaikų ligos ir vaikų gastroenterologija

Vaikų ligos ir vaikų gastroenterologija

Tikslas –parengti gydytoją specialistą, turintį vaikų ligų gydytojo ir gydytojo vaikų gastroenterologo  profesinę kvalifikaciją, gebantį taikyti įgytas žinias, įgūdžius ir gebėjimus praktiniame darbe, besidomintį mokslo ir praktikos naujovėmis bei siekiantį aukštesnės kvalifikacijos.

 

Programos valstybinis kodas
73300GX044
Studijų rūšis
Universitetinės 
Studijų pakopa
Profesinės rezidentūros studijos
Studijų sritis
Medicinos ir sveikatos mokslai
Studijų kryptis
Medicina
Studijų trukmė
6 metai
Programos vykdymo kalba
Lietuvių
Suteikiama profesinė kvalifikacija
Vaikų ligų gydytojas ir gydytojas vaikų gastroenterologas

Programa yra taikomojo pobūdžio, orientuota į praktinę veiklą bei tobulinanti mokslinio-tiriamojo darbo gebėjimus ir suteikianti vaikų ligų gydytojo ir gydytojo vaikų gastroenterologo profesinę kvalifikaciją. Pirmuosius 4 metus studijuojamos vaikų ligos, o penktuosius metus gilinamasi į vaikų gastroenterologines problemas, mokomasi endoskopinių procedūrų, įsisavinamas pilvo organų ultragarsinis ištyrimas.

Programą sudaro privalomieji ir pasirenkamieji ciklai, apimantys teoriją, praktinį darbą ir savarankišką darbą. Gydytojas specialistas, baigęs studijas pagal vaikų ligų gydytojo ir gydytojo vaikų gastroenterologo specialybės rezidentūros studijų programą, gali teikti sveikatos priežiūros paslaugas vaikų ligų gydytojo ir gydytojo vaikų gastroenterologo medicinos normoje nurodytose ribose. 

Programos apimtis 

Apimtis kreditais 396
Darbo krūvis valandomis 10586
Kontaktinio darbo valandos 9266
Savarankiško darbo valandos 1320

kontaktai konsultacijai

Nesate tikri, kokia specialybė jums geriausiai tiktų?
Susisiekite su mumis. Papasakosime apie studijų programas, jų skirtumus, supažindinsime detaliau su galimybėmis studijuoti.
Doc. Rūta Kučinskienė
Vaikų ligų ir vaikų gastroenterologijos rezidentūros programos koordinatorė