Kursai „Pradinio radiacinės saugos mokymo programa su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais dirbsiantiems veterinarijos gydytojams“

< Grįžti
09:00-17:00

2023 m. balandžio 17 – 21 d. dienomis LSMU Veterinarijos akademijoje, Maisto saugos ir kokybės katedroje vyks kursai veterinarijos gydytojams, dirbsiantiems su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais, tema: „Pradinio radiacinės saugos mokymo programa su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais dirbsiantiems veterinarijos gydytojams“.

Programos apimtis 30 val.  (1,0 ECTS).

Radiacinės saugos centro sprendimu šis kursas įvertintas kaip atitinkantis dirbančiųjų su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais pradinių mokymų reikalavimus, o asmenys, išklausę kursą ir išlaikę egzaminą, įgyja teisę dirbti su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais.

Mokymai vyks nuotoliniu sinchroniniu būdu. Pirmas susitikimas – balandžio 17 d. 9.00 val.

Vadovaujantis LSMU Rektoriaus įsakymu 2017-02-08 Nr. V-134 kurso kaina vienam asmeniui 159,30 EUR.

Norintieji dalyvauti kursuose turi registruotis www.medas.lt.  Kurso kodas KMU783

Įėjus, spausti „naujo specialisto registracija“, užpildyti savo vartotojo paskyrą ir susikurti prisijungimo duomenis: vartotojo vardą ir slaptažodį. Prisijungę pagal šiuos duomenis, tapsite sistemos vartotoju ir galėsite pateikti paraišką į kursą. Jei, pildant savo paskyrą, nerasite reikiamos įstaigos, pasirinkite “-kita”.

Registracija yra prasidėjusi. Užsiregistravusiems kursų dalyviams bus išsiųstas kvietimas su sąskaita apmokėjimui.

Nuotrauką ir diplomo kopiją siųsti el. paštu gintare.zakariene@lsmuni.lt iki kursų pradžios.

Dėl registracijos mede klausimų kreiptis: marija.ivaskiene@lsmuni.lt (tel.: 869934060) dėl kursų eigos informacijos:  gintare.zakariene@lsmuni.lt

Maksimalus kursantų skaičius 10 žmonių.