Paskaita „Sistemų biologija mikroschemoje: nuo biobanko, per proteomų mikromatricą iki didžiųjų duomenų“

< Grįžti
14:00-15:30
LSMU Pažangiausių farmacijos ir sveikatos technologijų centro auditorija Nr. A-205, Sukilėlių pr. 13, Kaunas.

Maloniai kviečiame į paskaitą „Sistemų biologija mikroschemoje: nuo biobanko, per proteomų mikromatricą iki didžiųjų duomenų“, kurią skaitys profesorius Chien-Sheng Chen iš Nacionalinio Cheng Kung universiteto Medicinos kolegijos Maisto saugos/higienos ir rizikos valdymo katedros Didelio našumo biologinio jutimo laboratorijos (Taivanas).

Data: 2023 m. spalio 24 d.

Vieta: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Pažangiausių farmacijos ir sveikatos technologijų centro auditorija Nr. A-205, Sukilėlių pr. 13, Kaunas.

Profesorius Chien-Sheng Chen 2005 m. įgijo daktaro laipsnį Kornelio universitete, podoktorantūros studijas tęsė Johnso Hopkinso universiteto Medicinos mokyklos Didelio našumo biologijos centre. 2008 m. pradėjo dirbti Taivano nacionalinio centrinio universiteto Sistemų biologijos ir bioinformatikos institute. Šiandien dr. Chien-Sheng Chen yra Taivano nacionalinio Cheng Kung universiteto Medicinos kolegijos Maisto saugos/higienos ir rizikos valdymo katedros profesorius.

Dr. Chen moksliniai tyrimai orientuoti į nano/mikro-biojutimo technologijas, kurias jis labai ištobulino. Jis gerai žinomas kaip novatoriškų metodų, skirtų greitam įvairių baltymų aptikimui ir proteomikos tyrimams, kūrėjas. Jo moksliniai tyrimai apima įvairias sritis, tokias kaip baltymų funkcijų paieškos, baltymų sąveika, šeimininko-mikroorganizmų sąveika ir biožymenų identifikavimas. Visa tai pasiekiama naudojant pažangiausią proteomų lusto metodą. Dr. Chen novatoriški metodai labai prisidėjo tobulinant proteomikos tyrimų sritį.