Pirmakursio chalato šventė

< Grįžti
15:00-16:30

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas kartu su partneriais sveikina žmogaus ir gyvūno sveikatos mokslus pasirinkusius pirmakursius ir būsimus specialistus su nauja profesinio kelio pradžia. Vienas iš geriausiai jūsų profesijas reprezentuojančių atributų yra baltas, patogumu ir nepriekaištinga higiena dvelkiantis chalatas. Šis apdaras sveikatos mokslų specialistus ne tik išskiria iš minios, bet ir leidžia jiems jaustis patogiai neretai įtempto bei varginančio darbo metu.

Norėdami paskatinti pirmakursius drąsiai žengti į dar neatrastą žinių pasaulį, rugsėjį kartu su partneriais jiems įteiksime svarbiausią studijų laikų apdarą – BALTĄ CHALATĄ.

Renginio metu taip pat papasakosime viską, kas aktualu pirmakursiams, supažindinsime su jums atvira Studentų reikalų tarnyba. Pirmakursiai taip pat turės galimybę artimiau pabendrauti su universiteto partneriais, kurie į renginį atvyks ne tuščiomis.

Įteikimo ceremonijos atskirų fakultetų studentams vyks:

Visuomenės sveikatos fakulteto studentams – rugsėjo 18 d. 15 val. Visuomenės sveikatos fakultete, 110 auditorijoje;

Odontologijos fakulteto studentams – rugsėjo 19 d. 9.30 val., Farmacijos fakultete, 202 auditorijoje (partneriai – „Ordoline“, „KDK“ ir „Mardentas”);

Veterinarijos ir Gyvūnų mokslų fakultetų studentams – rugsėjo 20 d. 16 val. Veterinarijos akademijoje, Aktų salėje (partneris – „Agrokoncernas“).

Farmacijos fakulteto studentams – rugsėjo 21 d. 16 val. Farmacijos fakultete, A-205 auditorijoje (partneris –  „Gintarinė vaistinė“);

Slaugos fakulteto studentams – rugsėjo 22 d. 11.45 val. Veterinarijos akademijoje, Dr. R. Karazijos auditorijoje (partneriai – „Antėja“, „Eglės sanatorija“, „Hifamed“, „Medita“ ir „Pirmas žingsnis”).

Renginio trukmė apie 1,5 val.