Tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „PSICHOLOGIJOS MOKSLAS SVEIKATAI“

< Grįžti
09:00-16:00

Kviečiame dalyvauti ketvirtojoje tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Psichologijos mokslas sveikatai“, kurią organizuoja Lietuvos sveikatos mokslų universiteto VSF Sveikatos psichologijos katedra.

Konferencija vyks šių metų balandžio 27 d. Renginys organizuojamas LSMU Visuomenės sveikatos fakultete (adresas: Visuomenės sveikatos fakulteto pastatas, Tilžės g. 18, Kaunas). Dalyvavimo mokestis – 25 eurai, už kurį taip pat suteikiamas 8 val. pažymėjimas.

Šis renginys yra skirtas studentams, medicinos psichologams, psichoterapeutams, socialiniams darbuotojams, visuomenės sveikatos specialistams, gydytojams, slaugytojams ir ugdymo specialistams. Konferencijos tikslas – pasidalinti vykstančių tyrimų ir projektų rezultatais sveikatos psichologijos srityje ir skatinti partnerystę bei bendradarbiavimą tarp organizacijų ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje bendruomenėje.

Norint dalyvauti konferencijoje, kviečiame užpildyti registracijos formą šioje nuorodoje. Asmenims, užsiregistravusiems iki balandžio 17 d., bus išduodami elektroniniai pažymėjimai, patvirtinti LSMU MEDAS sistemoje.

Renginio aprašymą rasite čia.

Norint sužinoti daugiau informacijos apie šį renginį ar kylant klausimams, kviečiame susisiekti el. paštu.