Lietuvos mokslo taryba kviečia teikti siūlymus dėl doktorantūros temų

2023-05-17
< Grįžti

Lietuvos mokslo taryba (LMT) skelbia valstybės finansuojamų doktorantūros vietų paskirstymo konkursą bei kviečia įstaigas ir organizacijas iki š. m. birželio 9 d. teikti siūlymus dėl doktorantūros temų.

Konkursas vyks dviem etapais:

1. ministerijų, įmonių, įstaigų ir organizacijų paraiškų, kuriose siūlomos doktorantūros temos, pateikimas LMT iki birželio 9 dienos. Šiais metais, kitaip nei ankstesniais, nebus atliekamas doktorantūros temų vertinimas ir atranka. Visos gautos temos bus teikiamos LMT sąraše.

2.  antrajame etape (birželio mėnesį, paskelbus kvietimą):

  • mokslo ir studijų institucijos bus kviečiamos dalyvauti konkurse bendros doktorantūros temos vykdymui su įmonėmis, įstaigomis, organizacijomis, vykdančiomis doktorantūros krypties aukšto lygio mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija pateikė rekomendacijas suformuoti 15 tokių konkursinės doktorantūros vietų iš 70-ies konkursinių doktorantūros vietų;
  • atskirai antrajame etape (birželio mėnesį, paskelbus kvietimą) bus kviečiami dalyvauti mokslo ir studijų institucijose dirbantys mokslininkai, kurie LMT sistemoje ir jos nustatyta tvarka teiks paraiškas konkursinei doktorantūros vietai gauti. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija rekomendavo tam skirti 55 vietas iš 70-ies konkursinių doktorantūros vietų.

Planuojama, kad galutiniai sprendimai dėl finansuojamų doktorantūros vietų bus priimti rugsėjo mėnesį.

Kvietimą galite rasti čia.

Daugiau informacijos:

Edita Kavaliauskienė

Programų koordinatorė

Paramos tyrėjams ir ES investicijų skyrius

Tel. +370 604 58290

El. p. edita.kavaliauskiene@lmt.lt