LSMU odontologijos studentams – biomimetinės odontologijos pamokos pagal David S. Alleman

2023-06-07
< Grįžti

Birželio 6 dieną LSMU Odontologijos fakulteto studentai turėjo galimybę išgirsti plačiai pasaulyje žinomo David Alleman ir jo sūnaus Davey Alleman (Alleman biomimetinės odontologijos centras, JAV) seminarą „Šešios biomimetinės odontologijos pamokos pagal David S. Alleman“. Seminarą inicijavo LSMU Odontologijos fakulteto dekanas prof. dr. Dainius Razukevičius, LSMU ortopedinės odontologijos rezidentė Giedrė Ūzė ir Studentų Odontologų Asociacija.

Biomimetinės odontologijos pradininkas David Alleman, Davey Alleman bei LSMU ortopedinės odontologijos rezidentė Giedrė Ūzė skaitė paskaitą odontologijos studijų studentams apie šešias svarbiausias biomimetinės odontologijos pamokas, kurias galima lengvai pritaikyti kasdieninėje adhezinėje odontologijoje. Paskaitos dalyviai pagilino žinias, išmoko, kaip mokslas pritaikomas siekiant pailginti restauracijų ilgaamžiškumą, išsaugant ilgalaikę dantų sveikatą, kaip gydyti nekokybiškų restauracijų sukeltas priežastis ir simptomus, įskaitant ėduonį, įtrūkimus ir okliuziją, kaip išsaugoti dantų gyvybingą sumažinant pergydymų skaičių, antrinį ėduonį ir pulpos atvėrimą, kaip atkurti dantį taip, kad jis atrodytų ir veiktų kaip natūralus dantis.

David S. Alleman, DDS turi didesnę nei 40 metų patirtį odontologijos srityje. Jis praleido daugiau nei vienuolika metų kuriant neinvazyvias gydymo metodikas, kurių dėka galima tausoti dantis. David Alleman savo kolekcijoje turi daugiau nei 1400 mokslinių straipsnių, kuriais vadovaujasi mokant gyd. odontologus biomimetinės odontologijos. Tai yra šešių pamokų požiūris į biomimetinę atkuriamąją odontologiją. Alleman biomimetinį gydymą taiko savo praktikoje daugiau nei 20 metų.

Davey Alleman, DMD yra bendrosios praktikos gyd. odontologas, kuris praktikuoja biomimetinę odontologiją kartu su savo tėčiu David S. Alleman, Provo mieste, Jutoje. Odontologijos mokslus baigė 2015 metais Roseman Sveikatos Mokslų Universitete ir praktikavo odontologiją JAV armijoje Seoul, Korėjoje ir Pietų Arizojoje.

Renginio galerija