LSMU rezidentūros dienoje – bendrųjų kompetencijų mokymai rezidentams ir pažintis su potencialiais darbdaviais

2024-04-12
< Grįžti

Šiandien Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) vyko Rezidentūros diena, skirta suteikti galimybę studentams susipažinti su priėmimo į rezidentūros studijas taisyklėmis, sužinoti, kaip pasiruošti motyvaciniam pokalbiu, bei pabendrauti su potencialiais darbdaviais.

Renginys sutraukė kelis šimtus esamų ir būsimų rezidentų. Tam, kad jie galėtų išsirinkti geriausią darbovietę ateities karjerai, daugiau kaip 40 šalies gydymo įstaigų pristatė savo siūlomas darbo sąlygas bei pateikė pasiūlymus dėl valstybės nefinansuojamų rezidentūros studijų vietų apmokėjimo.

Bendraujant su gydymo įstaigų atstovais, jaunuolius labiausiai domino, kaip organizuojama rezidentūra, kaip būtų įgyvendinamos etapinės kompetencijos bei kokios galimybės baigus studijas įsidarbinti.

Greta darbdavių mugės ir priėmimo taisyklių pristatymo, LSMU rezidentūros dienoje vyko Bendrųjų kompetencijų mokymai, skirti I-ųjų metų gydytojams rezidentams.

Mokymuose rezidentai sužinojo, kaip Lietuvoje finansuojamos sveikatos priežiūros paslaugos, susipažino su integruota sveikatos priežiūros sistema ir jos teisiniu reguliavimu, išmoko, kaip atpažinti mobingą ir išvengti perdegimo, kaip kovoti su konfliktais bei pasirūpinti savo mentaline sveikata.

Bus papildyta

Galerija