LSMU studentai dalyvavo Tarptautiniame jaunimo festivalyje 

2023-04-18
< Grįžti

Balandžio 5–11 d. Italijos pietuose, Palmi kurortiniame miestelyje (Kalabrija), vyko 46-asis Tarptautinis jaunimo festivalis (IJF). Šiųmečio festivalio tema „Jaunimo organizacijų įveiklinimas ir jų bendradarbiavimas“. 

Lietuvai atstovavę LSMU Medicinos akademijos Medicinos fakulteto I-III kurso studentai (su jais kartu vyko ir Kalbų ir edukacijos katedros dėstytoja) turėjo galimybę dalintis patirtimi ir tobulintis su bendraamžiais iš įvairių šalių, kelių kontinentų. 

Programa buvo labai intensyvi – paskaitos, seminarai, mokymai, darbo grupės, projektų rengimas, dvi išvykos susipažinti su vietos ir regiono jaunimo organizacijomis. Vyko ir kultūrinė programa. Įdomiausias buvo Tarptautinis vakaras – koncertas pristatant savo šalies tautinę kultūrą ir vakaronė su tradiciniais patiekalais. Lietuvos prisistatymas buvo pripažintas gražiausiu ir išradingiausiu. 

LSMU atstovai skaitė kelias paskaitas, pristatė Lietuvos jaunimo organizacijų, kuriose dalyvauja, veiklą, populiarino savo universitetą. Atsirado naujų kontaktų iš kurių galbūt išaugs tarptautinio bendradarbiavimo perspektyvos. 

Renginį savo vizitu pagerbė Palmio meras ir savivaldybės administracijos atstovas. Jie sveikino dalyvius, domėjosi jaunimo atstovaujamomis organizacijomis, kvietė išnaudoti galimybę bendradarbiauti įvairiose srityse.

Galerija