Radiologija

Tikslas – parengti gydytoją specialistą, turintį gydytojo radiologo profesinę kvalifikaciją, gebantį taikyti įgytas žinias, įgūdžius ir gebėjimus praktiniame darbe, besidomintį mokslo ir praktikos naujovėmis bei siekiantį aukštesnės kvalifikacijos.

 

Programos valstybinis kodas
7330GX033
Studijų rūšis
Universitetinės 
Studijų pakopa
Profesinės rezidentūros studijos
Studijų sritis
Medicinos ir sveikatos mokslai
Studijų kryptis
Medicina
Studijų trukmė
5 metai
Programos vykdymo kalba
Lietuvių
Suteikiama profesinė kvalifikacija
Gydytojas radiologas

Radiologijos rezidentūros programa yra taikomojo pobūdžio, orientuota į praktinę veiklą bei tobulinanti mokslinio-tiriamojo darbo gebėjimus ir suteikianti gydytojo radiologo profesinę kvalifikaciją. Programą sudaro privalomieji ir pasirenkamieji ciklai, apimantys teoriją, praktinį darbą ir savarankišką darbą. Privalomųjų ciklų metu rezidentai mokosi atitinkamų anatominių sričių patologijų diagnostikos įvairias radiologiniais tyrimo metodais (rentgenologiniais, ultragarsiniais, kompiuterine tomografija, magnetinio rezonanso tomografija, radionuklidiniais metodais bei intervencinės radiologijos). Pasirenkamieji ciklai skirti gilintis į vieną kurią nors radiologijos sritį (pvz.: „Radiologija skubioje medicinoje“). 

Gydytojas specialistas, baigęs studijas pagal radiologijos specialybės rezidentūros studijų programą, gali teikti sveikatos priežiūros paslaugas radiologo medicinos normoje nurodytose ribose. 

Programos apimtis 

Apimtis kreditais  330
Darbo krūvis valandomis  8826
Kontaktinio darbo valandos  7726
Savarankiško darbo valandos  1100 

kontaktai konsultacijai

Nesate tikri, kokia specialybė jums geriausiai tiktų?
Susisiekite su mumis. Papasakosime apie studijų programas, jų skirtumus, supažindinsime detaliau su galimybėmis studijuoti.
Prof. Kristina Žvinienė
Radiologijos rezidentūros programos koordinatorė