Nauja duomenų bazė: Osmosis!

2024-03-07
< Grįžti

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto bendruomenė (tiek studentai, tiek dėstytojai) jau gali naudotis „Elsevier“ kompanijos nuotolinio mokymosi platforma – „Osmosis“.

Tai yra online medicinos studijų platforma „viskas viename“, skirta dėstytojams ir studentams padėti mokytis medicinos ir ruoštis egzaminams. „Osmosis“ siūlo platų išteklių spektrą, įskaitant vaizdo paskaitas, praktinius klausimus, atmintines-korteles, studijų priemones, apimančias įvairias medicinos temas, tokias kaip anatomija, fiziologija, farmakologija, patologija, ir kitas medicinos sritis.

Platforma naudoja daugialypės terpės turinį, kad įtrauktų vartotojus į aktyvų mokymąsi, siekiant pagerinti sudėtingų medicinos koncepcijų supratimą. „Osmosis“ platforma susieta su įvairiomis pamokomis ir vertinimo užduotimis, kurios supaprastina sudėtingas medicinos studijas. „Osmosis“ taip pat teikia personalizuotus studijų planus ir analizę, kad būtų galima stebėti pažangą ir nustatyti tobulinimo sritis. Ši platforma gali būti naudojama tiek savarankiškam mokymuisi, tiek mokymui.

„Osmosis“ platformą sudaro didelė ir išsami vaizdo įrašų bei paveikslėlių biblioteka:

  • Daugiau nei 1200 iliustruotų santraukų, apimančių kliniškai svarbias fiziologijos, patologinės fiziologijos ir farmakologijos studijas
  • Daugiau nei 1800 animuotų vaizdo įrašų, apimančių visas medicinos studijų sritis
  • Daugiau nei 2700 žinių patikrinimo klausimų, su išsamiais atsakymų paaiškinimais
  • Daugiau nei 100,000 paveikslėlių, kurie gali būti naudojami studijų metu, ruošiant pristatymus

Kaip naudotis?

Jungtis adresu https://www.osmosis.org/cohort-invite?id=4019&k=MaxBPJFBRP6srcopZnPWs4EoQeyFSGW5 ir būtinai susikurti asmeninę paskyrą, nurodant Universiteto elektroninio pašto adresą su galūne lsmu.lt arba stud.lsmu.lt.

Vėliau jungtis jūsų susikurtais prisijungimais ir naudotis dominančiomis temomis bei priemonėmis. Apie tai Help Account Creation / Introducing Osmosis.

Išsamesnė informacija apie išteklius ir kaip naudotis „Osmosis“ galite peržiūrėti Promo Osmosis vadovą.