Nuo rugsėjo lankytojų lauks atsinaujinusios LSMU kavinės

2022-08-26
< Grįžti

Rugsėjį duris vėl atvers ir lankytojų lauks neseniai atsinaujinusi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) kavinė „Jazz bistro“, esanti LSMU MA Centriniuose rūmuose (Mickevičiaus g. 9, Kaunas) ir LSMU Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centre (Sukilėlių pr. 13, Kaunas, šeštame aukšte). Rugsėjo viduryje Veterinarijos akademijoje (Tilžės g. 18) duris atvers ir naujoji kavinė „Medikas bistro“.

Kavinėje „Jazz bistro“ lankytojams kiekvieną dieną bus patiekiama gardžių patiekalų įvairovė – 4 pagrindiniai patiekalai ir 2-jų rūšių sriubos, taip pat bus galima išsirinkti norimus skirtingus garnyrus. Valgiaraštį ir kitą svarbią informaciją galite rasti Facebook.

„Medikas bistro“ valgiaraščio asortimentą sudarys 4–8 karštieji patiekalai: 2–3 sriubos, salotos, užkandžiai, vegetariškas ar veganiškas patiekalas, mėsos ir žuvies patiekalai. Taip pat, be sveikatą tausojančių patiekalų, kelis kartus per savaitę nebus pamiršti ir mūsų lietuviški patiekalai. Apsidžiaugs ir smaližiai – lankytojai galės pasimėgauti torto gabalėliu, desertu ar sveikuolišku sausainiu – kavinė turi savo konditerijos meistrę. Valgiaraštį taip pat jau netrukus bus galima rasti kavinės Facebook puslapyje Medikas bistro.

Visos kavinės lankytojų lauks darbo dienomis, nuo 9 iki 16 val., o LSMU bendruomenės nariams, pateikusiems darbuotojo ar studento pažymėjimą, bus suteikiama 10 proc. nuolaida.

Sudarant Universiteto bendruomenei tinkamą kavinių valgiaraštį konsultuotasi su LSMU Visuomenės sveikatos fakulteto specialistais, tad kiekvienos dienos racionas bus sveikas ir subalansuotas.

Kviečiame užsukti!