Alergologija ir klinikinė imunologija

Tikslas – parengti gydytoją specialistą, turintį gydytojo alergologo ir klinikinio imunologo profesinę kvalifikaciją, besidomintį mokslo naujovėmis ir siekiantį aukštesnės mokslinės ir profesinės kvalifikacijos. 

 

Programos valstybinis kodas
733A30055
Studijų rūšis
Universitetinės 
Studijų pakopa
Rezidentūros studijos
Studijų sritis
Biomedicinos mokslai
Studijų kryptis
Medicina
Studijų trukmė
5 metai
Programos vykdymo kalba
Lietuvių
Suteikiama profesinė kvalifikacija
Gydytojas alergologas ir klinikinis imunologas

Programa yra taikomojo pobūdžio, orientuota į praktinę veiklą bei tobulinanti mokslinio-tiriamojo darbo gebėjimus ir suteikianti gydytojo alergologo ir klinikinio imunologo profesinę kvalifikaciją. Privalomieji ciklai orientuoti į gydytojo alergologo ir klinikinio imunologo žinių ir gebėjimų gilinimą vidaus ligų ir pradinės reanimacinės pagalbos srityje, alergijos, įgimtų ir įgytų imuninės sistemos ligų klinikinės diagnostikos, laboratorinio ištyrimo, gydymo ir profilaktikos žinių, gebėjimų bei praktinių įgūdžių įsisavinimą. Pasirenkamieji ciklai skirti papildomai gilintis į klinikinės genetikos ar infekcinių ligų diagnostikos ir gydymo ypatumus, esant imuninei patologijai. 

Gydytojas specialistas, baigęs studijas pagal alergologijos ir klinikinės imunologijos specialybės rezidentūros studijų programą, gali teikti sveikatos priežiūros paslaugas alergologo ir klinikinio imunologo medicinos normoje nurodytose ribose. 

Programos apimtis 

Apimtis kreditais 264
Darbo krūvis valandomis 7040
Kontaktinio darbo valandos 5280
Savarankiško darbo valandos 1760 

kontaktai konsultacijai

Nesate tikri, kokia specialybė jums geriausiai tiktų?
Susisiekite su mumis. Papasakosime apie studijų programas, jų skirtumus, supažindinsime detaliau su galimybėmis studijuoti.
Prof. dr. Brigita Šitkauskienė
Alergologijos ir klinikinės imunologijos rezidentūros programos koordinatorė