Ortopedija traumatologija

Tikslas – parengti gydytoją specialistą, turintį gydytojo ortopedo traumatologo profesinę kvalifikaciją, gebantį taikyti įgytas žinias, įgūdžius ir gebėjimus praktiniame darbe, besidomintį mokslo ir praktikos naujovėmis bei siekiantį aukštesnės kvalifikacijos.

 

Programos valstybinis kodas
733A30079
Studijų rūšis
Universitetinės 
Studijų pakopa
Rezidentūros studijos
Studijų sritis
Biomedicinos mokslai
Studijų kryptis
Medicina
Studijų trukmė
5 metai
Programos vykdymo kalba
Lietuvių
Suteikiama profesinė kvalifikacija
Gydytojas ortopedas traumatologas

Programa yra taikomojo pobūdžio, orientuota į praktinę veiklą bei tobulinanti mokslinio-tiriamojo darbo gebėjimus ir suteikianti gydytojo ortopedo traumatologo profesinę kvalifikaciją. Programą sudaro privalomieji ir pasirenkamieji ciklai, apimantys teoriją, praktinį darbą ir savarankišką darbą. 

Gydytojas specialistas, baigęs studijas pagal ortopedijos traumatologijos specialybės rezidentūros studijų programą, gali teikti sveikatos priežiūros paslaugas ortopedo traumatologo medicinos normoje nurodytose ribose. Taip pat geba konsultuoti pacientus po nelaimingų trauminių atsitikimų ar sporto traumų, esant amžiniams pakitimams ar onkologiniams susirgimams, bei turi kompetenciją atlikti atitinkamas operacijas, padedant pacientui greičiau grįžti į prieš tai buvusį funkcinį lygį. 

Programos apimtis 

Apimtis kreditais 330
Darbo krūvis valandomis 8802
Kontaktinio darbo valandos 6601
Savarankiško darbo valandos 1081 

kontaktai konsultacijai

Nesate tikri, kokia specialybė jums geriausiai tiktų?
Susisiekite su mumis. Papasakosime apie studijų programas, jų skirtumus, supažindinsime detaliau su galimybėmis studijuoti.
Prof. Alfredas Smailys
Ortopedijos traumatologijos rezidentūros programos koordinatorius