Plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija

Tikslai:

  1. suteikti gydytojui rezidentui faktinių žinių visose plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos srityse, suteikti klinikinių žinių, kurios būtų pritaikytos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo darbe, atliekant ambulatorinę pacientų apžiūrą bei atranką operaciniam gydymui, operacinio gydymo taktikos pasirinkimą bei įvykdymą, pooperacinę pacientų priežiūrą, ligų prevenciją, o taip pat padėti įgyti techninių plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, estetinės medicinos bei mikrochirurgijos įgūdžių. 
  2. parengti visapusiškai išsilavinusį, iniciatyvų, savarankišką, dorą ir etiškai atsakingą, kūrybingą, besidomintį mokslo naujovėmis gydytoją specialistą, gebantį spręsti problemas ir dirbti komandoje. 

 

Programos valstybinis kodas
733A30082
Studijų rūšis
Universitetinės 
Studijų pakopa
Rezidentūros studijos
Studijų sritis
Biomedicinos mokslai
Studijų kryptis
Medicina
Studijų trukmė
5 metai
Programos vykdymo kalba
Lietuvių
Suteikiama profesinė kvalifikacija
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Programa yra taikomojo pobūdžio, orientuota į praktinę veiklą bei tobulinanti mokslinio-tiriamojo darbo gebėjimus. Programą sudaro privalomieji ir pasirenkamieji ciklai, apimantys teoriją, praktinį darbą ir savarankišką darbą. 

Gydytojas specialistas, baigęs plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos rezidentūros programą, gali teikti sveikatos priežiūros paslaugas plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo medicinos normoje nurodytose ribose. 

 

Programos apimtis 

Apimtis kreditais 330
Darbo krūvis valandomis 8800
Kontaktinio darbo valandos 7534
Savarankiško darbo valandos 1266 

kontaktai konsultacijai

Nesate tikri, kokia specialybė jums geriausiai tiktų?
Susisiekite su mumis. Papasakosime apie studijų programas, jų skirtumus, supažindinsime detaliau su galimybėmis studijuoti.
dr. Ernest Zacharevskij
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos rezidentūros programos koordinatorius