Šeimos medicina

Tikslas – parengti specialistą, turintį šeimos gydytojo profesinę kvalifikaciją, gebantį taikyti įgytas žinias, įgūdžius ir gebėjimus praktiniame darbe, besidomintį mokslo ir praktikos naujovėmis bei siekiantį aukštesnės kvalifikacijos.

 

Programos valstybinis kodas
7330GX038
Studijų rūšis
Universitetinės 
Studijų pakopa
Profesinės rezidentūros studijos
Studijų sritis
Medicinos ir sveikatos mokslai
Studijų kryptis
Medicina
Studijų trukmė
4 metai
Programos vykdymo kalba
Lietuvių
Suteikiama profesinė kvalifikacija
Šeimos medicinos gydytojas

Programa yra taikomojo pobūdžio, orientuota į praktinę veiklą bei tobulinanti mokslinio-tiriamojo darbo gebėjimus ir suteikianti šeimos gydytojo profesinę kvalifikaciją. Programą sudaro 14 privalomųjų ir 6 pasirenkamieji ciklai, apimantys teoriją, praktinį darbą ir savarankišką darbą. Rezidentūros programa vykdoma pagrindinėje bazėje - LSMU ligoninėje Kauno klinikos ir dar 29 rezidentūros bazėse Lietuvoje. Rezidentūroje nuolat studijuoja 150-180 rezidentų, rezidentų vadovais dirba virš 50 darbuotojų 

Gydytojas, baigęs studijas pagal šeimos gydytojo specialybės rezidentūros studijų programą, gali teikti sveikatos priežiūros paslaugas šeimos gydytojo medicinos normoje nurodytose ribose. 

Programos apimtis 

Apimtis kreditais 264
Darbo krūvis valandomis 7066
Kontaktinio darbo valandos 6186
Savarankiško darbo valandos 880 

kontaktai konsultacijai

Nesate tikri, kokia specialybė jums geriausiai tiktų?
Susisiekite su mumis. Papasakosime apie studijų programas, jų skirtumus, supažindinsime detaliau su galimybėmis studijuoti.
doc. Gediminas Urbonas
Šeimos medicinos rezidentūros programos koordinatorius