Vaikų ligos ir vaikų pulmonologija

Tikslas –parengti vaikų ligų gydytoją specialistą, turintį vaikų ligų gydytojo ir vaikų pulmonologo kvalifikaciją, gebantį taikyti žinias, įgūdžius ir gebėjimus praktiniame darbe, besidomintį mokslo ir praktikos naujovėmis  bei siekiantį aukštesnės kvalifikacijos.  

 

Programos valstybinis kodas
7330GX054
Studijų rūšis
Universitetinės 
Studijų pakopa
Rezidentūros studijos
Studijų sritis
Biomedicinos mokslai
Studijų kryptis
Medicina
Studijų trukmė
5 metai
Programos vykdymo kalba
Lietuvių
Suteikiama profesinė kvalifikacija
Vaikų ligų gydytojas ir gydytojas vaikų pulmonologas

Programa yra taikomojo pobūdžio, orientuota į praktinę veiklą bei tobulinti mokslinio-tiriamojo darbo gebėjimus bei suteikianti vaikų ligų gydytojo ir gydytojo vaikų pulmonologo kvalifikaciją. Pirmuosius 4 metus studijuojamos vaikų ligos, penktaisiais rezidentūros metais gilinamasi į vaikų pulmonologijos problemas. Programą sudaro privalomieji ir pasirenkamieji ciklai, apimantys teoriją, praktinį darbą ir savarankišką darbą. 

Vaikų ligų gydytojas ir gydytojas specialistas, baigęs studijas pagal Vaikų ligų ir vaikų pulmonologijos specialybės rezidentūros studijų programą, gali teikti sveikatos priežiūros paslaugas Vaikų ligų gydytojo ir Gydytojo vaikų pulmonologo medicinos normose nurodytose ribose. 

Programos apimtis 

Apimtis kreditais 330
Darbo krūvis valandomis 8800
Kontaktinio darbo valandos 7507
Savarankiško darbo valandos 1293 

kontaktai konsultacijai

Nesate tikri, kokia specialybė jums geriausiai tiktų?
Susisiekite su mumis. Papasakosime apie studijų programas, jų skirtumus, supažindinsime detaliau su galimybėmis studijuoti.
Prof. Laimutė Vaidelienė
Vaikų ligų ir vaikų pulmonologijos rezidentūros programos koordinatorė