Tarptautinė EAEVE akreditacija

Veterinarinė akušerija ir ginekologija

Tikslas – parengti visapusiškai išsilavinusį, iniciatyvų, savarankišką, etiškai atsakingą, kūrybingą, besidomintį mokslo naujovėmis veterinarijos gydytoją specialistą gebantį savarankiškai praktikuoti ir konsultuoti savininkus įvairių gyvulių ginekologijos ir andrologijos srityse, atlikti biotechnologines procedūras (dirbtinį sėklinimą, embrionų transplantavimą ir kt.)

Programos valstybinis kodas
7330HX014
Studijų rūšis
Universitetinės 
Studijų pakopa
Rezidentūros studijos
Studijų sritis
Žemės ūkio mokslai
Studijų kryptis
Veterinarija
Studijų trukmė
2 metai
Programos vykdymo kalba
Lietuvių
Suteikiama profesinė kvalifikacija
Veterinarijos gydytojas ginekologas

Studijos orientuotos į  veterinarijos gydytojo specialių praktikinių įgūdžių, susietų su produkcijos ir kompanijos gyvūnų akušerinių  – ginekologinių ligų gydymu ir  profilaktika   gilinimą.

Studijos programa suskirstyta ciklais  Cikluose teorinėms studijoms ir savarankiškam darbui skiriama iki 25 proc. numatyto laiko. Likęs studijų laikas – praktikinė veikla, susijusi su programos ciklų turiniu.

Absolventams  suteikiama veterinarijos gydytojo – akušerio ginekologo kvalifikacija ir  papildomi gebėjimai  teisėtuose profesinės veiklos rėmuose efektyviai  veikti konkurencinėje aplinkoje  ūkiuose,  žemės ūkio įmonėse, gyvūnų gydyklose.

Programos apimtis 

Apimtis kreditais 132
Darbo krūvis valandomis 3520
Kontaktinio darbo valandos 2896
Savarankiško darbo valandos 624

kontaktai konsultacijai

Nesate tikri, kokia specialybė jums geriausiai tiktų?
Susisiekite su mumis. Papasakosime apie studijų programas, jų skirtumus, supažindinsime detaliau su galimybėmis studijuoti.
prof. Vytuolis Žilaitis
Rezidentūros programos koordinatorius