Tarptautinė EAEVE akreditacija

Veterinarinė epidemiologija

Tikslas – parengti veterinarijos gydytoją specialistą, turintį veterinarijos gydytojo epidemiologo profesinę kvalifikaciją, gebantį taikyti įgytas žinias, įgūdžius ir gebėjimus praktiniame darbe, besidomintį mokslo ir praktikos naujovėmis bei siekiantį aukštesnės kvalifikacijos.

Programos valstybinis kodas
7330HX004
Studijų rūšis
Universitetinės 
Studijų pakopa
Rezidentūros studijos
Studijų sritis
Žemės ūkio mokslai
Studijų kryptis
Veterinarija
Studijų trukmė
2 metai
Programos vykdymo kalba
Lietuvių
Suteikiama profesinė kvalifikacija
Veterinarijos gydytojas epidemiologas

Programa yra taikomojo pobūdžio, orientuota į praktinę veiklą gyvūnų infekcinių ir neinfekcinių ligų, ir zoonozių epidemiologijoje, tobulinanti mokslinio-tiriamojo darbo gebėjimus atliekant epidemiologinius tyrimus aktualiomis Lietuvai temomis bei bendradarbiaujant su epidemiologijos specialistais iš lyderiaujančių institucijų Europoje. Sėkmingai baigus programą suteikiama veterinarijos gydytojo epidemiologo profesinė kvalifikacija. Programą sudaro privalomieji ir pasirenkamieji ciklai, apimantys teoriją, praktinį darbą ir savarankišką darbą.

Veterinarijos gydytojas specialistas, baigęs studijas pagal šią rezidentūros studijų programą, gali dirbti valstybinėse ir privačiose struktūrose, kur reikalingos epidemiologinės žinios ir gebėjimai.

Programos apimtis 

Apimtis kreditais 132
Darbo krūvis valandomis 3520
Kontaktinio darbo valandos 3010
Savarankiško darbo valandos 510

kontaktai konsultacijai

Nesate tikri, kokia specialybė jums geriausiai tiktų?
Susisiekite su mumis. Papasakosime apie studijų programas, jų skirtumus, supažindinsime detaliau su galimybėmis studijuoti.
Prof. Alvydas Malakauskas
Veterinarinės epidemiologijos rezidentūros programos koordinatorius