6-asis tarptautinis ISFT kongresas „Miškai ir jų poveikis sveikatai“

< Grįžti
09:00-17:00
„SPA Vilnius“, Druskininkai

Džiaugiamės galėdami pranešti apie 6-ąjį tarptautinį ISFT kongresą „Miškai ir jų poveikis sveikatai“, kuris 2024 m. rugsėjo 18–20 dienomis vyks istoriniame Druskininkų sveikatingumo kurorte, „SPA Vilnius“.

Šis kongresas yra reikšmingas pasaulinis susirinkimas, suburiantis pirmaujančius ekspertus, mokslininkus, tyrėjus ir praktikus iš viso pasaulio miškininkystės, biomedicinos, klimatologijos, fitofarmacijos ir turizmo srityse, siekiant pasidalinti naujausiomis tyrimų išvadomis apie gydomąją miškų galią ir geriausiais miškų pavyzdžiais, miško terapijos pritaikymu visuomenės sveikatos ir turizmo sektoriuose.

Prisijunkite prie įkvepiančio trijų dienų renginio, kuriame nagrinėsime gilų gamtos ir žmogaus gerovės ryšį.

Pagrindinės kongreso temos:

  • Miško poveikis sveikatai ir miško terapijos praktikos
  • Nemedieninė ekonomika ir gamtos turizmas
  • Gydomųjų ir terapinių miškų kūrimas
  • Miško pedagogika ir gamtos edukacija
  • Gamtai draugiška miškininkystė ir aplinkos planavimas visuomenės sveikatai

Jūsų laukia:

  • Įkvepiantys pranešėjai iš viso pasaulio;
  • Moksliniai pristatymai ir interaktyvios diskusijos;
  • Miško terapijos sesijos ir kitos gamtos praktikos Dzūkijos miškuose;
  • Tinklaveikos galimybės;
  • Speciali baltų kultūros programa.

Kviečiame visų sričių sveikatos, sveikatingumo, švietimo, turizmo ir miškininkystės sektoriuose dirbančius specialistus, sprendimų priėmėjus, miškų savininkus bei kitų sričių specialistus ir praktikus, besidominčius miškų terapiniu poveikiu ir panaudojimu. Dalyviams bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Konferencijos dalyvių REGISTRACIJA

KVIETIMAS TEIKTI PRANEŠIMŲ SANTRAUKAS

Kongreso mokslinis komitetas su džiaugsmu praneša, kad kvietimas teikti pranešimų santraukas VI tarptautiniam kongresui „Miškai ir jų poveikis sveikatai” yra atviras ir kviečia teikti santraukas pagal toliau pateiktas  gaires iki 2024 m. gegužės 31 d.

Priimamos santraukos žodiniams pranešimams, stendiniams pranešimams ir seminarams. Pateiktos santraukos bus peržiūrimos ir recenzuojamos mokslinio komiteto ir grupuojamos pagal temas: Miškas ir sveikata bei nemedieninė miškų ekonomika.

Kviečiame pranešėjus teikti pranešimų santraukas, kurios prisideda prie šios srities žinių gilinimo ir atitinka kongreso temas, užpildant registracijos formą.

Priimtų pranešimų autoriai bus kviečiami pristatyti savo tyrimų rezultatus konferencijoje, o tyrimų santraukas publikuosime recenzuojamame santraukų leidinyje.

Bendrieji reikalavimai pranešimo santraukai ir teikimo nuoroda čia.

Santraukų pateikimo terminas: iki 2024 m. gegužės 31 d.

Autoriai apie pranešimus, įtrauktus į konferencijos programą, bus informuoti iki 2024 m. birželio 30 d.

Kongresą organizuoja Tarptautinė miško terapijos draugija ir asociacija “Gyvo Žalio” kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu, Nacionaline sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacija, Lietuvos kurortų asociacija, Lietuvos fitoterapijos sąjunga, Savivaldybės visuomenės sveikatos biurų asociacija, Sengirės fondu, Lietuvos gamtos terapijos asociacija, Miško terapijos ir edukacijos centru.

Daugiau informacijos:
International Society of Forest Therapy