HBSC tyrimo 40-asis jubiliejaus minėjimas

< Grįžti
09:00-17:00
LSMU Visuomenės sveikatos fakultetas

Džiugu pranešti, kad birželio 7–9 dienomis tarptautinis HBSC tyrimas minės savo 40-ąjį jubiliejų, o renginio epicentru taps LSMU Visuomenės sveikatos fakultetas.

Tarptautinis Pasaulio sveikatos organizacijos koordinuojamas Mokyklinio amžiaus vaikų elgsenos ir gyvensenos tyrimas HBSC (angl. Health Behaviour in School-Aged Children), kuriame Lietuva dalyvauja dar nuo 1994-ųjų metų, šiemet mini savo 40-ąjį jubiliejų. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad gimtadienio renginys bus organizuojamas Lietuvoje, LSMU Visuomenės sveikatos fakultete. 

Renginyje planuoja dalyvauti mokslininkai iš daugiau nei 35 skirtingų pasaulio šalių, Pasaulio sveikatos organizacijos atstovai, Lietuvos moksleiviai bei Lietuvos politikos formuotojai. Pagrindinis šio renginio tikslas – apžvelgti ir paminėti pastarųjų 40-ies metų HBSC tyrimo pasiekimus, įgyvendintus pokyčius bei kurti ir dalintis idėjomis apie tolesnią tyrimo plėtrą. Taip pat šiame gimtadieniniame renginyje numatytas ir neeilinis HBSC partnerių šalių tyrėjų susitikimas, kuriame bus pristatomi ir aptariami pagrindiniai 2022 metais atlikto tyrimo rezultatai, skaitomi moksliniai pranešimai. Didelis dėmesys bus skiriamas ir Lietuvos jaunimui: mat pačiame renginyje sveikatos ir gyvensenos klausimais bus kviečiami diskutuoti ir Lietuvos moksleiviai.