Kvietimas į konferenciją “Aligners in Everyday Practice – Orthodontic meeting”

< Grįžti
09:00-18:00
„Radisson Blue Hotel Lietuva” Vilniuje

Grand Ortho – oficialus Edukacinis centras, orientuotas į stiprų gydytojų paruošimą darbui ir nuolat vykdantis mokymus Europoje bei remiantis Ortodontų bendruomenes, kviečia jus į konferenciją “Aligners in Everyday Practice – Orthodontic meeting”.

Konferencijos metu 6 žymūs gydytojai iš užsienio atvyks skaityti paskaitų ir dalintis savo žiniomis dirbant su įvairiomis sistemomis.

Konferencijos tikslas – apmokyti esamus bei būsimus gydytojus dirbti su dantų tiesinimo kapomis. Bus pristatomi realūs gydymo atvejai.

Kada? Vasario 3-4 d.

Kur? „Radisson Blue Hotel Lietuva” Vilniuje.

Kaip? Pirmoji diena teorinė, antroji – mokymai pradedantiesiems.

Kas gali dalyvauti? Gali dalyvauti ortodontai, gydytojai, dėstytojai, studentai rezidentai, ir visi norintys susipažinti su šia augančia sritimi, praplėsti gydymo paslaugas savo praktikoje ir patobulėti.

Bus išduodami sertifikatai su 12 akademinių valandų. Akreditavimo tarnyba mūsų diplomus priima, kaip podiplominius mokymus, ir užskaito įgytas valandas.

DALYVIO MOKESTIS

Vasario 3 d. (teorija): 299 Eur

Vasario 4 d. (praktika): 199 Eur

Abi dienos apmokant iki gruodžio 30 d.: 399 Eur

NUOLAIDOS

Lietuvos Ortodontų sąjungos nariams – 50 Eur nuolaida

Sausio 7d. organizuojamo kurso („How to plan your clincheck for predictable results in different malocclusions“ su dėst. Enzo Pasciuti.) dalyviams – 30 proc nuolaida.

Specialus pasiūlymas akademinei bendruomenei:

Klinikų/katedrų vedėjams – dalyvavimas nemokamas;

Dėstytojams -35 % nuolaida; Studentams – 50 % nuolaida

Po konferencijos, užsisakius bet kurį ORTHERO gydymo atvejį, išskyrus Estetinį, iki 2023 m. Kovo 15 d. vienas gydymo atvejis nemokamai*

Daugiau informacijos galite rasti čia.