„LSMU 3×3“ krepšinio turnyras Rektoriaus taurei laimėti

< Grįžti
10:00-18:00
LSMU Sporto institutas (Tilžės g. 18, Kaunas)

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU) kartu su moterų krepšinio klubu „Aistės-LSMU“ kviečia į nemokamą „LSMU 3×3“ krepšinio turnyrą, kuris vyks 2022 m. spalio 30 d., 10:00 val., LSMU Sporto centre (Tilžės g. 18, Kaunas).

Turnyre kviečiame varžytis LSMU studentus ir kitus Universiteto bendruomenės narius (dėstytojus, administracijos narius).

„Norime, kad mūsų bendruomenės nariai būtų sveiki, sportiški, todėl kviečiame dalyvauti neeilinėje krepšinio šventėje, kurios metu galėsite save realizuoti krepšinio aikštelėje ir joje pasisemti įvairių patirčių.

Emocinė sveikata svarbi visiems, todėl tikimės didelio Lietuvos ir užsienio valstybių studentų įsitraukimo. Sportas dažnai tampa puikia platforma atrasti daug naujų pažinčių, artimiau susipažinti su savo kolegomis ir bendraminčiais, kurių LSMU bendruomenė turi ne vieną tūkstantį.

Tad kviečiame būti aktyviais ir dalyvauti „LSMU 3×3“ krepšinio šventėje, kurioje vyks ne tik 3×3 krepšinio kovos, bet studentai save galės išbandyti ir įvairiuose krepšinio konkursuose. Laukiame visų spalio 30 dieną LSMU Sporto centre“, – į sporto renginį kvietė moterų krepšinio klubo „Aistės-LSMU“ vadovas Petras Aleksonis.

Renginio metu laukia tradicinės „LSMU 3×3“ krepšinio kovos, Karavano varžytuvės, taikliausio baudų metiko rinkimai, snaiperio konkursas ir Unikali proga pasivažyti su „Aistės-LSMU“ merginomis.

Turnyro laikas: 2022 m. spalio 30 d. 10:00 – 18:00 val.

Turnyro vieta: LSMU Sportocentras (Tilžės g. 18, Kaunas).

„LSMU 3×3“ krepšinio turnyre bus galima varžytis šiose grupėse:

LSMU studentai

  • Vaikinų grupė.
  • Merginų grupė.

„Aistės-LSMU“ rėmėjų grupė

Registruoti komandas galima iki 2022 m. spalio 27 d. 12:00 val. šiais kontaktais:

El. p. p.aleksonis@aistes.lt.

Daugiau informacijos tel. nr. +370 657 84 002.

Registruojant komandą privalomi šie duomenys:

  • Komandos pavadinimas.
  • Pateikti 3–5 žaidėjus/-as (vardas, pavardė, gimimo data, LSMU narystę patvirtinantis dokumentas – studento pažymėjimas ir pan.). Pateikus suklastotus arba realybę neatitinkančius dokumentus/duomenis – komanda diskvalifikuojama.
  • Varžybų dalyviai už savo sveikatą atsako patys.
  • Dalyvių skaičius yra ribojamas, todėl organizatorius pasilieka teisę registraciją baigti anksčiau laiko.
  • Registracija į konkursus vyks renginio dieną.