Mokslo ir verslo sinergija: From Zero to Hero 

< Grįžti
09:15-16:00

Gruodžio 8-9 d. viename iškiliausių Europos kultūros sostinės istorinių paminklų – Lietuvos Medicinos ir Farmacijos Istorijos Muziejuje, susibursime vienoje šventiškiausių šių metų konferencijų “Mokslo ir verslo sinergija: „from Zero to Hero”! 

Jūsų laukia įkvepiančios istorijos, įtraukiančios diskusijos su sveikatos priežiūros srities specialistais, tyrėjais, mokslininkais, gyvybės mokslų srities, verslo atstovais bei kitais bendruomenės nariais.

Kviečiame diskutuoti apie fundamentalaus mokslo pritaikomumą versle bei inovacijose, sužinoti apie karjeros galimybes jauniesiems tyrėjams, aptarti mokslininkų psichoemocinę sveikatą bei jos įtaką produktyvumui. Taip pat išgirsime mokslo ir verslo bendradarbiavimo sėkmės istorijas mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros srityje! 

Šis renginys – tai puiki proga susipažinti su žinomiausiais mokslo, medicinos ir verslo atstovais, bei išskirtinė galimybė pasidalinti idėjomis, rekomendacijomis bei patirtimi su kolegomis, pasisemti įkvėpimo iš „once in a lifetime” istorijų. Pagrindiniai renginio pranešėjai bus nacionaliniai ir tarptautiniai mokslo laureatai, nusipelnę gydytojai ir inovatoriai. 

Paskubėkite registruotis – vietų skaičius ribotas! Daugiau informacijos apie programą bei pranešėjus rasite Facebook ir svetainėje.