Mokymai „Padidinkite savo galimybes gauti „Europos Horizontas“ finansavimą“

< Grįžti
14:30-17:30
Lietuvos mokslo tarybos patalpose Vilniuje, Gedimino pr. 3

Gruodžio 7 – 8 dienomis, Lietuvos mokslo tarybos patalpose Vilniuje (Gedimino pr. 3), bus pristatyti mokymai bei konferencija su tarpininkavimo renginiu skirti „Europos Horizonto“ programos pareiškėjams dirbantiems sveikatos bei vėžio tyrimų srityse.


Gruodžio 7 d.

Pirmoji programos dalis, skirta programos „Europos Horizontas“ būsimiems pareiškėjams – mokymų tema „Padidinkite savo galimybes gauti „Europos Horizontas“ finansavimą“ (angl. „Improve your chances to get Horiozn Europe funding“). Šie mokymai, organizuojami įgyvendinant NCP projektus HNN 3.0 ir NCP_WIDERA.NET. Bus išduodami pažymėjimai.

Mokymų metu svečiai iš Europos Komisijos (EK), Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Norvegijos sveikatos tyrimų įstaigų bei pacientų organizacijų pristatys iššūkius, su kuriais susiduria dalyvaudami programos „Europos Horizontas“ sveikatos ir vėžio misijoje, ir aptars strategijas, kaip juos įveikti regioniniu lygmeniu.

Mokymų programa

Registruotis į mokymus bei konferenciją iki gruodžio 1 d. galite čia.


Gruodžio 8 d.

Antroji programos dalis – konferencija,  skirta suinteresuotosioms šalims, kurios planuoja dalyvauti sveikatos ir į vėžio tyrimus orientuotoje veikloje Baltijos regione. Konferenciją „Nuo koalicijos prie tinklaveikos: kaip įveikti bendrus iššūkius, susijusius su CL1 ir vėžio misija Baltijos regione“ (angl. „From coalition to networking: hot to overcome common challenges in CL1 and cancer mission in Baltic region“) papildys tarpininkavimo renginys

Konferencijos programa

Registruotis į mokymus bei konferenciją galite čia (registracija vykdoma iki gruodžio 1 d.).

Mokymai bei konferencija organizuojami kartu su Lietuvos mokslo tarybos, Estijos mokslo tarybos, Latvijos mokslo tarybos ir Lenkijos nacionalinio mokslinių tyrimų ir plėtros centro nacionaliniais centrais. Programa yra atvira visoms suinteresuotosioms šalims.