Pacientų sauga Kauno klinikose 2023: išgirskime pacientų balsą

< Grįžti
09:00-17:30
Kauno klinikos, FF-204 auditorijoja (galimybė ir nuotoliniu būdu)

2023 m. rugsėjo 17 dieną minima Pasaulinė pacientų saugos diena, kurios metu bus diskutuojama apie pacientų, jų artimųjų ir šeimos narių svarbą kuriant pacientų saugos kultūrą sveikatos priežiūros sistemoje. Šiai dienia paminėti Kauno klinikose rugsėjo 14 dieną rengiama tradicija tapusi, jau trečioji Pacientų saugos konferencija, skirta apsvarstyti Pacientų svarbą kuriant pacientų saugos kultūrą sveikatos priežiūros sistemoje.

Konferencijos metu pranešimus skaitys ir aktualiomis temomis diskutuos savo sričių specialistai iš Lietuvos, Jungtinės Karalystės, JAV, Airijos ir Graikijos, o konferenciją vainikuos įdomus pokalbis su pilotu ir kokybės aviacijoje ekspertu Vydūnu Pakrijausku. Išsiaiškinsime, ar pelnytai sauga medicinoje yra lyginama su sauga aviacijoje?

Konferencija skirta visų sričių sveikatos priežiūros specialistams (gydytojams, gydytojams rezidentams, slaugytojams, technologams, pagalbiniam personalui, biomedicinos studijų krypties studentams), įskaitant gydymo įstaigų vadovus, gydymo įstaigų administracijos narius, sveikatos sistemos organizatorius, administratorius, sveikatos priežiūros kokybės ekspertus.

Konferencija vyks gyvai Kauno klinikų FF-204 auditorijoje ir nuotoliniu būdu.

Dalyvavimas nemokamas, tačiau būtina registracija. Išankstinės registracijos forma čia.

Konferencijos programa.