Paroda ,,Karjera ir studijos 2024″

< Grįžti
10:00-16:00
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius

Kasmetinė paroda, vyksianti kovo 28 – 29 d. LITEXPO, yra priversta transformuotis, keliant klausimus ne tik, kokias profesijas rinktis, bet kaip mūsų savirealizacijos formos apskritai atrodys Dirbtinio Intelekto fone.

Apsilankęs mūsų stende galėsi ne tik pasikonsultuoti apie Universiteto siūlomas sveikatos, gyvybės, veterinarijos bei žemės ūkio krypčių studijas, bet ir jas išbandyti.

Mūsų parengtos veiklos leis savo rankomis išmėginti tai, ką kasdien paskaitų metu atlieka LSMU studentai – pradedant laparoskopijos simuliacija, baigiant vaistų leidimo praktika pasitelkiant žmonių ar gyvūnų manekenus. Neapsieisime ir be keturkojų studijų palydovų.

Kaip niekad bus įdomu išgirsti mokslo įstaigų poziciją, pasidomėti, kaip, prie esamojo konteksto, sekasi prisitaikyti aukštosioms bei techninėms mokykloms, kokios naujos tendencijos įžvelgiamos studijų programose.

LSMU parodos pranešėjai:

  • 03.28 d. 10:30-11:00 val. Elena Bartkienė (Gyvūnų mokslų fakultetas) – „Vienos sveikatos koncepcija: žmogus, gyvūnas, aplinka“
  • 03.29 d. 10:30-11:00 val. Vidmantas Vaičiulis (Visuomenės sveikatos fakultetas) – „Klimato kaitos mistifikavimas ir tikrieji išsūkiai. Reikšmė žmogaus sveikatai.“

LSMU stendą rasite 5 salėje, C06.