Podiplominių studijų programos ,,Miško terapija” pristatymas

< Grįžti
11:00-14:00
Kauno „Žalgirio“ arena, paroda ,,Sveikatos dienos 2024"

Vasario 25 d. „Žalgirio“ arenoje parodos „Sveikatos dienos” metu kviečiame Jus sužinoti, kaip gydo miškas.

Sužinokite daugiau apie miško terapijos praktikas ir gydomąjį miško poveikį mūsų psichinei ir fizinei sveikatai. Renginio metu ekspertai pasidalys savo patirtimi, kodėl vaikų ir suaugusiųjų gerovei būtina gamta. Kaip terapija pritaikoma skirtingose šalyse sveikatinimui ir gydymui. Taip pat išgirsite apie artėjantį pasaulinį mokslinį kongresą „Miškai ir jų poveikis sveikatai“, kuris vyks Lietuvoje, bei pirmąsias Lietuvoje Sveikatos mokslų universiteto miško terapijos studijas.

Programa:
11.00-11.40 val. ,,Gamtos terapijos: abipusio gijimo būdas“, Miško terapijos ir edukacijos centro vadovė Mila Monk.
11.40-12.00 val. ,,Vaikas ir miškas – abu vieno kraujo. Kodėl vaikui reikia gamtos, kad jis augtų sveikas?“ Gydytoja, vaikų neurologė Milda Dambrauskienė.
12.00-12.20 val. LSMU podiplominių studijų mokymo programa „Miško terapija“, LSMU Kauno klinikų Reabilitacijos klinikos vadovas prof. Raimondas Kubilius.
12.20-12.45
val. Tarptautinio kongreso ,,Miškai ir jų poveikis sveikatai” Lietuvoje pristatymas ir miško meditacija, asociacija ,,Gyvo Žalio”.
12.45-14.00 val. Diskusija ,,Gamtos ir miško terapija – sveikatos receptas šiuolaikiniam žmogui?“.

Trumpai apie programą ,,Miško terapija”

Miško terapija yra interdisciplininė mokymo programa, skirta tiems, kurie siekia gilesnio supratimo apie gamtos terapijos ir miško rekreacijos poveikį žmogaus fizinei ir psichologinei gerovei. Šioje programoje didelis dėmesys skiriamas gamtos pažinimo ir psichologijos pagrindams bei miško terapijos taikymui praktikoje.
Užsiėmimus ves tarptautinė terapeutų, medicinos specialistų, dėstytojų bei sertifikuotų Miško terapijos gidų komanda.
Programą sudaro 240 val. teorinių seminarų ir 240 val. praktinių užsiėmimų, dėstomų per vienerius metus.