Susitikimas su Europos komisijos mokslinių tyrimų ir inovacijų generalinio direktorato sveikatos inovacijų ir ekosistemų skyriaus atstove dr. Egle Šimelyte

< Grįžti
14:00-16:00
LSMU Farmacijos fakultetas, 204 auditorija, Sukilėlių pr. 13, Kaunas

Kviečiame dalyvauti susitikime su Europos komisijos mokslinių tyrimų ir inovacijų generalinio direktorato sveikatos inovacijų ir ekosistemų skyriaus atstove dr. Egle Šimelyte.

Dr. Eglė Šimelytė – baigusi medicinos studijas. Šiuo metu dirba Europos komisijos mokslinių tyrimų ir inovacijų generalinio direktorato (DG RTD) sveikatos inovacijų ir ekosistemų skyriuje ir yra atsakinga už sveikatos politiką sveikatos inovacijų ir mokslinių tyrimų srityje. Iki 2021 dr. Eglė Šimelytė dirbo su Europos Komisijos remiamais sveikatos mokslinių tyrimų projektais retų ligų, personalizuotos medicinos, lėtinių ligų gydymo, taip pat diagnostikos srityje. Dr. Eglė Šimelytė turi daugiau nei 10 metų sveikatos tyrimų programų ir visuomenės sveikatos politikos patirtį.

Susitikimo metu dr. Eglė Šimelytė pristatys:

  • bendrus aspektus kaip Europos Sąjunga remia sveikatos apsaugą ir mokslinius tyrimus sveikatos srityje;
  • europinės karjeros galimybes baigus mediciną;
  • europinis Lietuvos sveikatos mokslo finansavimas.

Data: 2024 m. kovo 13 d. 14:00 val.
Vieta: LSMU Farmacijos fakultetas, 204 auditorija, Sukilėlių pr. 13, Kaunas.

Dr. Eglės Šimelytės atvykimas ir susitikimas su Universiteto bendruomene yra dalis Europos Komisijos “Back to University“ savanoriškos iniciatyvos dalis.