Tapk ERGOTERAPEUTU vienai dienai

< Grįžti
11:00-13:00

Negalėti pritūpti, pasilenkti, paimti ar suspausti daiktų… Pabandyk įsivaizduoti, ką reiškia dėl patirtos traumos ar įgimtos negalios negalėti atlikti paprastų kasdienės veiklos užduočių? Norint sustiprėti, su tokiomis problemomis susiduriantiems žmonės reikia ne tik didelio užsispyrimo, bet ir motyvuojančio, jo diagnozę išmanančio ERGOTERAPEUTO pagalbos.

Personalizuotų užduočių ir inovatyvių technologijų pagalba šie specialistai padeda pacientams atstatyti ar pagerinti kasdienybėje ir darbe reikalingus įgūdžius. Savo atsidavimu bei prasminga veikla jie ne tik keičia žmonių gyvenimus, bet ir tampa jų istorijų liudininkais ir draugais.

Norinčius „pasimatuoti“ šią profesiją ir sužinoti, ką reiškia padėti žmonėms, kviečiame į renginį „Tapk ERGOTERAPEUTU vienai dienai“. Jo metu turėsite galimybę iš arti susipažinti su šia specialybe, akis į akį pabendrauti su jau dirbančiais ergoterapeutais ir juos ruošiančiais dėstytojais, gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

Renginys vyks Pasaulinę ergoterapijos dieną – spalio 27 d. 11 val., LSMU Slaugos fakulteto Vaikų reabilitacijos klinikoje, LSMU ligoninės „Kauno klinikos“ Reabilitacijos klinikoje ir Šv. Roko mokykloje.

Registruotis galite čia.