Tautinio meno festivalis ,,Kai prabyla žemė“

< Grįžti
15:00-17:00

Kovo 4 dieną spėjo praūžti visų studentų išsiilgtas festivalis ,,Ei studente, sukis vėju!”. Pasikrovę jėgų ir geros nuotaikos džigūniečiai su vėju ruošiasi artėjantiems renginiams. Štai įšalusią žemę budina nedrąsūs saulės spinduliai – jie skuba pranešti apie visų mūsų išsiilgto pavasario pradžią. Tuo tarpu LSMU tautinių šokių kolektyvas ,,Džigūnas“ nekantrauja visus pakviesti į festivalį ,,Kai prabyla žemė“.

Pirmą kartą ,,Džigūnas” šį festivalį organizavo 2014 metais, jame dalyvavo trys kolektyvai. Per aštuonerius metus festivalis išaugo į energija pulsuojantį jaunatviškų žmonių, mylinčių tautinį šokį, renginį, kuris pritraukia vis daugiau dėmesio ne tik iš kolektyvų, bet ir iš miesto gyventojų.

Šįmet žiūrovo akį džiugins, dainomis ir šokiais festivalį puoš septyni ansambliai ir kolektyvai iš įvairių Lietuvos kampelių: VTDK tautinių šokių ansamblis ,,Sietuva“, KU Klaipėdos fakulteto tautinio meno ansamblis ,,Vytinė“, KTK tautinių šokių kolektyvas ,,Pušynėlis“, KK tautinių šokių kolektyvas ,,Kaukas“, LSMU tautinių šokių ansamblis ,,Ave Vita“, LSMU tautinių šokių kolektyvas ,,Džigūnas“ ir Rumšiškių kultūros centro vokalinis ansamblis ,,Vija“.  

Taip pat Džigūno narių iniciatyva, padedami organizacijos VASA,  šiemet organizuojama akciją „Padėk beglobiams – gyvūnams“. Šia akcija kviesime žiūrovus paaukoti ir visas surinktas lėšas skirsime beglobiams gyvūnams.

Labai visų lauksime pavasariu alsuojančiame festivalyje ,,Kai prabyla žemė”, kuris vyks balandžio 1 dieną, Kauno kultūros centre (Vytauto pr.79), 15 valandą.

Renginio organizatorius LSMU tautinių šokių kolektyvas ,,Džigūnas”.

LSMU tautinių šokių kolektyvo ,,Džigūnas“ šokėja Saulė Litvinskaitė