Skiriamos stipendijos gabiems ir talentingiems Plungės rajono savivaldybės studentams

2022-09-16
< Grįžti

Iki 2022 m. rugsėjo 30 d. priimamos gabių ir talentingų studentų paraiškos stipendijai gauti. Studentai gali pretenduoti į vieną iš dviejų rūšių stipendiją: tikslinę arba skatinamąją. 

Skatinamoji stipendija – skiriama Plungės rajono savivaldybės gabiems ir talentingiems studentams, vadovaujantis Plungės rajono savivaldybės stipendijų gabiems ir talentingiems Plungės rajono savivaldybės studentams skyrimo tvarkos aprašo atrankos kriterijais. 

Skatinamosios stipendijos dydis vienam studentui – 250 eurų. Planuojama skirti 2 stipendijas iki spalio 31 d., įvertinus studento paskutiniųjų dviejų semestrų rezultatų vidurkį, kuris yra ne žemesnis nei 9,5 balo. 

Tikslinė stipendija – skiriama studentų mokslinei, kūrybinei, projektinei veiklai, susijusiai su Plungės rajono savivaldybe, skatinti atlikusiems arba rengiantiems mokslinį, kūrybinį, projektinį darbą, susijusį su Plungės kraštu. 

Tikslinės stipendijos dydis vienam studentui – 300 eurų. Planuojama skirti 7 stipendijas iki spalio 31 d., įvertinus studentų mokslinę, kūrybinę, projektinę veiklą, kuri orientuota į Plungės rajoną (rengiamas arba parengtas kursinis/baigiamasis darbas, projektinė ar kūrybinė veikla susijusi su Plungės kraštu). 

Daugiau informacijos rasite: https://bit.ly/3S47YXl