Sumaniausiems Lietuvos slaugytojams – Švedijos karalienės dėmesys

2022-10-19
< Grįžti

Lietuvos slaugytojai ir slaugos studentai kviečiami dalyvauti Karalienės Silvios slaugos apdovanojimuose. Šie Švedijos karalienės įsteigti tarptautiniai apdovanojimai – tai galimybė slaugytojams pateikti savo idėjas, būti išgirstiems ir laimėti solidžias dovanas.

Konkurse laukiama idėjų ir pasiūlymų, kaip pagerinti pagyvenusių ar demencija sergančių žmonių kasdienybę, jų psichologinę būklę.

Karalienės Silvios slaugos apdovanojimus (Queen Silvia Nursing Award) Lietuvoje trečius metus iš eilės organizuoja Trakuose įsikūrusi slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninė „Addere Care“, besivadovaujanti skandinaviška slaugos filosofija, kartu su Švedijos Karalystės ambasada Vilniuje. 

Projekte taip pat dalyvauja ir savo šalyse prizus laimi Švedijos, Suomijos, Lenkijos, Vokietijos, Brazilijos ir JAV slaugytojai.  

Pirmoji laimėtoja Lietuvoje – 2020 m. apdovanojimą pelniusi Vilniaus universiteto slaugos studentė Karolina Adomavičiūtė. 2021 m. projektą laimėjo studentė, dabar jau išplėstinės praktikos slaugytoja Silvija Sutkutė iš Kauno.

Laimėtojams atitenka įspūdingos dovanos. Tarp jų 6000 eurų, kuriuos dovanoja organizatoriai Lietuvoje – slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninė „Addere Care“ ir vizitas pas Karalienę Silvią.

Silvija sako, jog abi su Karolina nekantriai laukia šių metų laimėtojos ar laimėtojo, kuris papildys projekto ambasadorių gretas.  

Slaugytojai ir slaugos studentai kviečiami pateikti savo idėjas platformoje.

Idėjos priimamos iki 2022 m. lapkričio 1 d. (imtinai).