Universitete vyko „VISIT LSMU“ renginys

2023-05-23
< Grįžti

Gegužės 10-11 d. LSMU Tarptautinių ryšių ir studijų centro iniciatyva vyko tradicinis renginys „VISIT LSMU“, skirtas užsienio studentų paieškos agentūroms gyvai pristatyti universitetą, parodyti turimą infrastruktūrą, supažindinti su Kaunu ir taip pat bent trumpam įsilieti į studentišką gyvenimą Lietuvoje.

Dvi dienas Universitete lankęsi studentų paieškos agentūrų atstovai iš Švedijos, Ispanijos, Indijos, Kazachstano ir Kirgizijos turėjo galimybę išsamiai susipažinti su skirtingais universiteto padaliniais ir jų infrastruktūra: apžiūrėjo akademines laboratorijas ir mokomąsias klases, biblioteką, modernias H-LAB auditorijas, L. Kriaučeliūno smulkių ir stambių gyvūnų klinikas.

Dviejų dienų programoje agentūrų atstovams buvo pristatytos LSMU studijų programos anglų kalba. Trečiadienį  buvo aplankyti Farmacijos, Slaugos, Medicinos, Odontologijos, Veterinarijos ir  Visuomenės sveikatos fakultetai bei LSMU ligoninė „Kauno klinikos“ ir biblioteka.  Sekančią dieną svečiai lankėsi universiteto centriniuose rūmuose, apžiūrėjo Anatomijos institutą, muziejų bei Fiziologijos katedrą, turėjo galimybę pabendrauti su užsienio studentais.

Svečiams didelį įspūdį paliko modernėjanti universiteto infrastuktūra, puikios sąlygos studentams ne tik studijuoti, bet leisti laisvalaikį ir sportuoti. Sulaukėme ne vieno atsiliepimo, kad vizitas po universitetą buvo labai naudingas ir ateityje leis išsamiau pristatyti studijų programas būsimiems studentams. Tarptautinių ryšių ir studijų centras nuoširdžiai dėkoja universiteto padaliniams už jų pastangas, prisidedant prie renginio organizavimo, priimant svečius ir pristatant savo padalinius ir studijų programas.

TRSC inf. / Nuotraukos: Aušra Dapkevičienė Tarptautinių programų koordinatorė

Renginio galerija