Vasaris – odontologų alumnų mėnuo

2023-02-01
< Grįžti

Ar žinojote, kad ankstyvaisiais 1800 metais odontologų tiesiog nebuvo. Užklupus danties skausmui žmonės kreipdavosi į amatininkus (kalvius, kirpėjus), kurie turėjo „tinkamą įrangą“ sutvarkyti pažeistas vietas.

Šiuo metu odontologo specialybė yra viena populiariausių. Specialistai, norintys gauti odontologo licenciją, turi mokytis mažiausiai 5 metus, o vėliau vis kelti savo kvalifikaciją ir tobulinti kompetencijas.

Džiaugiamės, kad LSMU Odontologijos fakultete kasmet studijuoja apie 140 Lietuvos ir užsienio šalių studentų. Per pastaruosius 3 metus (2018-2022 m.) į praktinį darbą išėjo ir odontologo licenciją gavo 350 darbščių ir pareigingų LSMU absolventų.

Studentų reikalų tarnyba sveikina LSMU odontologijos fakulteto studentus ir absolventus su jų diena ir linki sėkmės jų karjeros kelyje. Odontologų dienos proga kviečiame peržiūrėti atnaujintą Alumni veidų skiltį (žemiau) ir susipažinti su LSMU Alumni asociacijos valdybos nare, odontologe, Sandra Butkiene.

Norėdami tęsti bendradarbiavimą, kviečiame absolventus odontologus prisijungti prie LSMU Alumni narių ir toliau puoselėti abipusius ryšius su Universitetu.