Vasaros ėjimo iššūkyje – LSMU komandos pergalė

2022-08-04
< Grįžti

Vasara – metas, kai mėgaujamės šiltu oru ir ilsimės nuo darbų, taip pat ir judame bei vaikštome daug daugiau. LSMU Sporto centras visą liepos mėnesį bendruomenės narius kvietė skaičiuoti savo žingsnius ir dalyvauti vasaros iššūkyje „Atostogauk aktyviai“. Šių metų iššūkio nugalėtojai – LSMU komanda, kuri įveikė daugiau nei 34 mln. žingsnių!

Iššūkyje šiemet varžėsi LSMU, LSMU gimnazijos ir Kauno klinikų komandos. Aktyviausias ėjikas – LSMU komandos narys Saulius Alijošius, nuėjęs daugiau nei 1 mln. žingsnių! Antroje ir trečioje vietose rikiuojasi LSMU gimnazijos ėjikai – Rimvydas Falkauskas (beveik 775 tūkst. žingsnių) ir Matas Toliušis, kuris į savo sąskaitą taip pat įsirašė beveik 750 tūkst. žingsnių.

Kova tarp antros ir trečios vietos šiemet buvo išties įnirtinga, kadangi abu komandos dalyvius skyrė tik 360 žingsnių!

Iššūkio pradžioje tikslas buvo surinkti 10 mln. žingsnių, tačiau jau pirmomis dienomis paaiškėjo, kad visiems bendruomenės nariams tai bus tik apšilimas. Jau per tris iniciatyvos dienas dalyviai nuėjo daugiau nei 2 mln. žingsnių, o iššūkio lyderiai pirmomis dienomis kasdien įveikdavo net 40 tūkst. žingsnių. Palyginimui – tai beveik 30 kilometrų atstumas.

Visą liepos mėnesį iššūkio dalyviai ne tik varžėsi tarpusavyje, bet ir atrado gražiausias trasas ir maršrutus nuostabiems vasaros pasivaikščiojimams ir pažinimams. Aktyviausi mėnesio ėjikai už žingsnius taip pat gavo įvairių nuolaidų.

Bendruomenės nariams, norintiems prisijungti prie iššūkio, tereikėjo į savo telefonus parsisiųsti programėlę „Walk15“, užsiregistruoti ir žingsniuoti – visą likusį darbą atliko pati programėlė.

Nespėjote sudalyvauti iššūkyje, tačiau rugpjūtį taip pat norite praleisti aktyviai? Kviečiame sekti LSMU Sporto centrą feisbuke, (https://www.facebook.com/LSMUsportas) – vasaros nuotykių tikrai netruks!