LSMU studentams įteikti pirmieji šių metų diplomai

2023-01-31
< Grįžti

Penktadienį Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Veterinarijos akademijos didžiojoje salėje vyko iškilminga diplomų įteikimų šventė. Renginio metu studijų baigimo dokumentai simboliškai įteikti Medicinos, Slaugos, Visuomenės sveikatos, Veterinarijos ir Gyvūnų mokslų bakalauro bei magistro studentams.

Iš viso atsiimti Universiteto diplomą susirinko 130 jaunuolių. Tarp jų – Medicininės ir veterinarinės genetikos, Medicininės ir veterinarinės biochemijos, Slaugos lyderystės, Gyvensenos medicinos, Maisto mokslo, Gyvūno ir žmogaus sąveikos bei Gyvūnų mokslo absolventai. 13 jų studijas baigė su pagyrimu.

Renginys sutraukė gausų būrį svečių. Svarbiu gyvenimo momentu naujus specialistus palaikyti atvyko LSMU bendruomenės ir partnerių atstovai, absolventų tėveliai, draugai, seneliai.

Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė LSMU rektorius prof. dr. Rimantas Benetis, Senato pirmininkė bei slaugos fakulteto dekanė prof. dr. Jūratė Macijauskienė, prieš kelias dienas kadenciją baigęs Medicinos fakulteto dekanas prof. dr. Algimantas Tamelis ir vietoj jo prie fakulteto vairo stojęs prof. dr. Andrius Macas, Visuomenės sveikatos, Veterinarijos ir Gyvūnų mokslų fakultetų dekanai prof. dr. Ida Liseckienė, prof. dr. Vita Riškevičienė, prof. dr. Rolandas Stankevičius. Potencialių darbdavių sveikinimus absolventams perdavė „Kėdainių konservų“ gamybos ir tiekimo grandinės direktorė Zita Petkevičienė, studentų – Studentų atstovybės prezidentas Margiris Alesius.

Karta, kuriai teko mokytis neeilinėmis sąlygomis

Savo kalboje Universiteto rektorius prof. dr. Rimantas Benetis pasidžiaugė, jog, nepaisant to, kad studijavo sunkiu pasauliui metu, ši absolventų karta tapo dar stipresne ir sėkmingai užbaigė studijas.

„Tai labai svarbi diena Universitetui. Ne todėl, kad jūs paliekate jį ir mes džiaugiamės, bet todėl, kad tai yra mūsų bendro siekio ir darbo, kad jūs į gyvenimą išeitumėt paruošti ir subrendę, rezultatas. Universitetas didžiuojasi, jog tokius sudėtingus laikotarpius kaip pandemija, po jos vykstančius pasikeitimus pasaulyje, netolimoje kaimynystėje prasidėjusį karą mūsų studentai praėjo sėkmingai ir susikaupę, išdidžiai užbaigė savo studijų programas“, – sakė rektorius, kreipdamasis į šventės dalyvius.

Prieš įteikdamas diplomus, rektorius pridūrė, kad dabar nuo pačių studentų priklauso, kaip jie juos panaudos: „Mes tikime, kad tai yra garantas ir užtikrintas kelias į ateitį. Tikimės, jog surasite save, o diplomas ir aukštoji mokykla, kurioje praleidot šį svarbų savo gyvenimo laikotarpį, bus didelė parama įgyvendinant ateities tikslus“.

Dėkojo už pagalbą ir buvimą pavyzdžiu

Visos studentų bendruomenės vardu alumnus pasveikino ir naujasis LSMU Studentų atstovybės prezidentas Margiris Alesius. Jis palinkėjo nenustoti mokytis ir padėkojo už buvimą autoritetu jaunesnėms kartoms.

„Linkiu nepamiršti, kad diplomų įteikimas yra tik vienas pirmųjų žingsnių jūsų gyvenime, kadangi visą gyvenimą mokomės ir tobulėjame. Taip pat noriu padėkoti, kad visą šį laiką buvote mūsų autoritetais, mokytojais, vyresniais broliais, seserimis, o svarbiausia – draugais, į kuriuos visi vis dar lygiuojamės. Jūs esate ateities lyderiai, tad sveikiname Jus su Jūsų švente“.

Pasibaigus oficialiai ceremonijos daliai, dalyviai nusifotografavo su kolegomis ir artimaisiais, pasidalijo įspūdžiais ir iškeliavo švęsti savame draugų būryje.

Dar kartą sveikiname absolventus ir linkime sėkmės profesiniame kelyje!