Dėl LSMU MA Odontologijos fakulteto infrastruktūros plėtros galimybių įvertinimo

2023-12-29
< Grįžti

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (toliau – LSMU) yra didžiausia biomedicinos studijų ir mokslo srities universitetinė aukštoji mokykla Lietuvoje. LSMU Medicinos akademijos (toliau – MA) Odontologijos fakultete yra rengiami aukštos kvalifikacijos gydytojai odontologai ir burnos higienistai, taikomi modernūs ir inovatyvūs mokymo metodai, atliekami moksliniai tyrimai, diegiamos naujausios technologijos bei plėtojama į pacientą orientuota klinikinė praktika.

LSMU jau yra priėmęs sprendimą dėl Odontologijos fakulteto infrastruktūros plėtros, siekiant sukurti naujas, šiuolaikiškas sąlygas LSMU MA Odontologijos fakulteto integruotų studijų, mokslo ir klinikinės praktikos veiklų vykdymui (toliau kartu – Infrastruktūra), taip sprendžiant LSMU MA Odontologijos fakulteto padalinių ir veiklos fragmentacijos problemą, bei ploto trūkumą iš esmės.

Infrastruktūra gali būti: (a) statoma LSMU ir rangovo sutarties pagrindu; (b) įsigyjamas jau pastatytas pastatas (patalpos) ar (c) nuomojamas reikalingas pastatas (patalpos).

Siekdamas įvertinti potencialią rinkos pasiūlą Kauno mieste, Universitetas ieško galimybės įsigyti ar nuomotis esamą pastatą (patalpas), kuriems keliami šie pagrindiniai reikalavimai:

  • Orientacinis pageidaujamas plotas – 8000-9000 kv.m. Galima nurodyti ir alternatyvų pasiūlymą, tačiau ne mažiau kaip 5000 kv.m.
  • Atstumas nuo J.Lukšos-Daumanto g. 2 ir Eivenių g. 2, Kaunas (LSMU ir Kauno klinikų miestelio) – prioritetas teikiamas mažesniam atstumui (Eiguliai, Žaliakalnis, Dainava, Centras ir kiti);
  • Būtinas patogus susisiekimas viešuoju transportu Kauno mieste;
  • Pastato energetinė klasė – ne žemesnė kaip B. Prioritetas teikiamas aukštesnei energetinei klasei.
  • Paskirtis – gydymo (arba su nekilnojamojo turto valdytojo įsipareigojimu pakeisti į tokią paskirtį, nurodant konkretų terminą). Patalpose planuojama vykdyti mišri, integruota studijų, mokslo, klinikinės praktikos veikla. Patalpos turės atitikti veiklai keliamus teisės aktų reikalavimus;
  • Būtinas patalpų pritaikymas įvairiai technologinei įrangai (studijų, simuliacijų, mokslo, gydymo ir pan.), būtina galimybė pritaikyti erdves pagal LSMU MA Odontologijos fakulteto poreikius;
  • Parkavimo vietos – >150 vnt., reguliuojamas įvažiavimas, elektromobilių įkrovimo galimybė, paspirtukų ir dviračių saugyklos;
  • Maitinimo(si) galimybė;
  • Ilgalaikio įsipareigojimo galimybė (nuomos atveju, detalizuoti pasiūlyme pagrindines sąlygas);

Jei turite galimybę pasiūlyti patalpas, atitinkančias aukščiau nurodytus reikalavimus, kviečiame atsiųsti pasiūlymą el. p. rektoratas@lsmu.lt iki 2024 m. vasario 2 dienos.

Teikiant pasiūlymą iš karto nurodykite patalpų adresą, atitiktį aukščiau nurodytiems reikalavimams ir kitą, Jūsų manymu, aktualią informaciją.

LSMU taip pat organizuoja naujos Odontologijos fakulteto infrastruktūros koncepcijos aptarimą apvaliojo stalo formatu 2024 m. sausio 16 d. 10 val. A. Mickevičiaus g. 9, Kaunas, Rektorato posėdžių salėje. Kviečiame dalyvauti.

Šis informacija nesukuria prievolių pirkti ar parduoti daiktus ar paslaugas. Informacija šiame pranešime nėra konfidenciali ar riboto naudojimo.

Laukiame Jūsų pasiūlymų.