Eilėraščių knygos „25 kadras“ pristatytmas

2023-07-03
< Grįžti

Birželio 28 dieną Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Emanuelio Levino centro kamerinėje salėje, klinikinės sveikatos psichologijos studentė Enrika Ragainytė pristatė savo eilėraščių knygą „25 kadras“. 

Į renginį jaunosios autorės pasveikinti atvyko buvę ir esami kolegos, bendrakursiai, šeimos nariai, draugai bei LSMU atstovai  – studentų reikalų dekanė Laura Malakauskienė.

Renginio metu autorė pasakojo apie savo kūrybos kelią, pristatė knygos idėja ir keletą savo eilėraščių. Autorė minėjo, kad jos knyga yra skirta visiems ir ji tiki, kad eilėse žmonės atras bent dalelę savęs. 

Šioje knygoje esančios eilės gimė iš laimės, džiaugsmo, atradimų, abejonių, skausmo, kančios ir pasimetimo. Visi šie jausmai – universalūs, todėl jų nereikia bijoti. Noriu, kas visi, skaitantys šią knygą, suprastu, kad jausti tai, ką jaučiate, yra normalu. Šiais laikais dauguma žmonių jau leidžia sau verkti, jausti liūdesį bei dalytis šiais jausmais su kitais. Tačiau savo pasiekimų įvertinimas ir jų parodymas pasauliui vis dar dažnai yra nutylimas ir nurašomas sėkmės aspektui. Mes visi esame žmonės ir kartais, kai jaučiamės nepakartojami ir verti apdovanojimų, reikia leisti sau taip jaustis – mes verti ne tik liūdėti, bet ir jaustis vertingais – nepamirškime to ir nenurašykime savo pasiekimų į antrą planą – didžiuokimės savimi ir jais.“

Pristatydama savo knygą, Enrika Ragainytė dėkojo susirinkusiems žmonėms ir šeimai bei ją padėjusiems parašyti kolegoms – „ačiū jums, be jūsų ši knyga nebūtų išvydusi saulės šviesos.“  

Taip pat knygos autorė nuoširdžiai dėkoja Lietuvos sveikatos universiteto rektoriui Rimantui Benečiui ir E. Levino centro darbuotojams už suteiktą galimybę pristatyti savo knygą centro kamerinėje salėje, kuri nuostabiai atspindėjo renginio atmosferą ir prasmę. 

Pasibaigus oficialiam knygos pristatymui, autorė svečiams įteikė spausdintus knygos egzempliorius, dalijo autografus, asmeniškai pabendravo su susirinkusiais, išsamiau papasakojo apie knygos rašymo procesą. 

Renginio galerija