HRizer – raskite darbą greitai ir paprastai!

2023-03-06
< Grįžti

HRizer – tai sumanus darbuotojus ir darbdavius sujungiantis dirbtinio intelekto įrankis, kuris padės priimti tiksliausius darbo sprendimus.

Negaiškite laiko netinkamų darbo skelbimų peržiūroms – raskite darbą greitai ir paprastai!

Kas yra HRizer?

Esame žmogiškųjų išteklių samdos ekspertai, daugelį metų dirbantys šioje srityje. Bendradarbiaudami su darbdaviais ir kandidatais, matome iššūkius, su kuriais susiduria abi pusės. Siekėme atrasti įrankį, kuris palengvintų darbo paiešką, žmonių samdą, leistų vieniems kitus atrasti greitai ir paprastai.

Kaip HRizer veikia?

Dirbtinio intelekto pagalba pasiektas tikslumas

Dirbtinis intelektas įvertina kandidato kompetencijas ir darbdavio reikalavimus vieningu formatu, taip užtikrindamas tikslią darbuotojo-darbdavio atitiktį. Atranką vykdančiam specialistui nebereikia gaišti laiko studijuojant kandidato CV, bandant suprasti, kokios yra potencialaus darbuotojo kompetencijos, įgūdžiai ir patirtis.

Automatizuotas sprendimas

Automatizuotas sprendimas palengvina į(si)darbinimo procesą ir projekto valdymą, taupo laiką ir kaštus. Sistema įvertina darbdavio reikalavimus, pozicijos pasiūlymą, gretina juos su kandidato kompetencijomis, lūkesčiais ir pateikia darbdavio pasiūlymo ir kandidato atitikties vertinimą.

Atitikties vedlys

Dirbame ir jau netrukus pristatysime išmanų vedlį ir rinkos duomenų analitiką, atveriančius laisvę ir galimybes rinktis geriausią darbą/darbuotoją regione. Individualizuotas vedlys pateiks rekomendacijas, kaip lengviau surasti darbą/darbuotoją.

Darbo rinkos įžvalgos

Siekiame, kad sistema pateiktų kuo daugiau duomenų: tinkamų pasiūlymų skaičių, išsamią įmonių informaciją, konkuruojančių pasiūlymų ir laisvų specialistų analizę, vidutinį kompanijų mokamą atlygį, darbdavių siūlomą ir darbuotojų norimą atlygį, faktinį atlygį, už kurį įdarbinami specialistai atrankos procese.

Vos keliais paprastais žingsniais sukurkite naują ar įkelkite anksčiau paruoštą CV, ir jau netrukus matysite tik geriausiai jums tinkančius darbo pasiūlymus

Ieškantys darbo įrankiu naudojasi NEMOKAMAI.

Susipažinkite ir pradėkite šiandien ⬇️ 📝🤝