Įstojai? Svarbi informacija tau!

2022-08-18
< Grįžti

RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĖ

Rugsėjo 1 d. pirmakursiams paskaitos nevyks, todėl kviečiame jus dalyvauti mokslo metų pradžios šventėje! Daugiau informacijos apie šventę rasite čia.

ELEKTRONINIS UNIVERSITETO PAŠTAS

Primename, kad visa svarbi informacija studentams pateikiama universiteto puslapyje ir siunčiama elektroniniu universiteto paštu (vardas.pavardė@stud.lsmu.lt). Raginame nepraleisti svarbių naujienų ir prisijungti prie elektroninio pašto. Norėdami sužinoti, kaip tai padaryti, parsisiųskite žemiau esantį pirmakursio gidą, kuriame rasite visą svarbiausia informaciją. Naudodamiesi jame esančiomis gairėmis, išmoksite prisijungti ir prie kitų universitete naudojamų sistemų.

TVARKARAŠČIAI

Tvarkaraščius jau galite matyti LSMUSIS. Prisijungę prie LSMUSIS spauskite „Mano tvarkaraščiai“ ir atsivers langas, kuriame galėsite peržiūrėti savo tvarkaraštį.

VIEŠASIS TRANSPORTAS

Visi pirmakursiai, kurie iki rugsėjo 1 d. nespės gauti Lietuvos studento pažymėjimo (LSP), galės teikti prašymą dėl nuolaidos viešajam transportui. Tai galėsite padaryti prisijungę prie LSMUSIS. Pasirinkus „PRAŠYMAI“, dešinėje pusėje atsiras prašymų sąrašas. Paspaudus „Studijos“, išskleidžiamame sąraše pasirinksite prašymo tipą „Apie studijas“, o laukelyje „Adresatas“ įrašysite „KAUNO VIEŠASIS TRANSPORTAS“ ir spausite „Formuoti prašymą“. Parengtas prašymas bus išsiųstas elektroniniu paštu (OUTLOOK), o originalą bus galima atsiimti Studijų Centre (A. Mickevičiaus g. 7, 104 kab.).

PIRMAKURSIO GIDAS

Kiekvieną rudenį pasitikdamas naujų studentų būrį Universitetas atgimsta. Džiaugiamės, kad nuo šiol galėsime Tave sutikti čia, Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Tam, kad šis susitikimas būtų sklandus, parengėme Tau ekskursiją su gidu, kuris padės susipažinti su Universitetu. Parsisiuntęs gidą sužinosi ne tik prie kokios grupės prisijungti socialinėje erdvėje, bet ir kaip gauti Universiteto bendrabutį ar stipendiją, kaip atvykti iš vieno Universiteto miestelio į kitą ir daug daugiau.

Atsisiųsk gidą čia.