Konkursas dr. Juozo Brundzos vardinėms stipendijoms gauti

2023-04-18
< Grįžti

Kviečiame LSMU Veterinarijos fakulteto Veterinarinės medicinos studijų programos studentus (pradedant trečiuoju semestru) dalyvauti pretendentų dr. Juozo Brundzos vardinėms stipendijoms gauti atrankos konkurse. Konkurso metu bus atrenkami pretendentai 2023/2024 m.m. dr. Juozo Brundzos vardinėms stipendijoms gauti. Galutinį sprendimą priims stipendijų steigėjas.

Studentai, norintys dalyvauti konkurse, iki 2023 m. gegužės 3 d. 17 val. LSMU Studentų atstovybei (LSMU SA) turi pateikti šiuos dokumentus:

  • Prašymą dalyvauti vardinių stipendijų konkurse (prašymas adresuojamas Rektoriui);
  • Užpildytą Tautos fondo anketą su joje prašoma informacija ir priedais (anketos formos teirautis Veterinarijos fakulteto dekanės);
  • Laisvos formos gyvenimo aprašymą, pabrėžiant visuomeninę veiklą;
  • Aktyvų dalyvavimą studentiškoje veikloje (pažymas apie veiklą galima gauti iš savo organizacijų/centrų vadovų) ir/ar remtinumą (studentai, kurie yra netekę tėvų (įtėvių) ar globėjų, turintys neįgalius tėvus (įtėvius) ar globėjus arba yra iš daugiavaikių šeimų) įrodančius dokumentus;
  • Kitus pasiekimus įrodančius dokumentus.

Pastaba.

  • Studijų vidurkis turi būti ne mažesnis kaip 8 balai.
  • Stipendija neskiriama studentams, kuriems 2022/2023 m.m. jau buvo paskirta stipendija iš kitų rėmimo fondų.

Pateikiami dokumentai turi būti sudėti į vieną dokumentą, išsaugotą PDF formatu, kurio pavadinime nurodytas Vardas, Pavardė, studijų kursas (skaičiumi). Dokumentus prašome siųsti el. paštais info@lsmusa.lt ir socialinis.komitetas@lsmusa.lt. Negavus atsakymo per 36 val., jog dokumentai yra gauti, skambinti telefonu +37061880014 arba rašyti į LSMU SA Facebook paskyrą.

Jei kiltų klausimų dėl dokumentų rengimo, prašome kreiptis į LSMU SA administratorę el. paštu info@lsmusa.lt, telefonu +37061880014 arba +37062177028.

Vardinių stipendijų skyrimo komisijos (toliau – Komisija) posėdis vyks 2023 m. gegužės 10 d. nuo 15 val.  nuotoliniu būdu per MS Teams platformą. Prašymus pateikusių studentų dalyvavimas Komisijos posėdyje yra būtinas. Apie paskirtą pokalbio laiką prašymus dalyvauti vardinių stipendijų konkurse pateikę studentai bus informuoti el. paštu.